şu ana kadar sigaraya kaç para verdiniz ? Hesaplayın

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Sigaranın size maddi yükü nedir?

Sigara sağlığınızı kötü etkilemekle kalmaz, doğrudan maddi olarak size ciddi bir yük de getirir. Sigarayı bıraktığınız takdirde sağlığınızı kazanmanın yanı sıra cebinizdeki yükün de kalktığını göreceksiniz.

Sigarayı bırakmayı amaçlayan birçok kişi için sigaranın getirdiği maddi yük oldukça önemidir. Neden olmasın? Her gün, her hafta ve her yıl sigara için harcadığınız parayı hesap edecek olursanız bunun ne kadar anlamlı olduğunu göreceksiniz.

Sigarayı bırakma kararı alıp ilk adımı attığınız anda sigaraya harcadığınız parayı da kenara koymaya başlayabilir. Bu şekilde elle tutulur bir şekilde ne kadar kazançlı olduğunuzu görebilirsiniz. Üstelik böylece sigarayı bırakma sürecinde ihtiyaç duyacağınız motivasyonu da artırabilirsiniz.

Her ay sigara için harcayacağınız parayı kenara koyun

Bir ay boyunca sigaraya verdiğiniz parayı hesap edin ve bu miktarı ayın başında ayrıca açacağınız bir hesaba aktarın ya da tercih ettiğiniz bir şekilde kenara koyun. Zamanla birikecek parayı yatırım için ya da ihtiyaçlarınız için kullanabilir, her kullanışta da sigarayı bırakmakla ne kadar iyi ettiğinizi kendinize hatırlatabilirsiniz.

‘Maliyet Hesaplayıcı’mızı kullanarak şimdiye kadar sigara için yaklaşık olarak harcadığınız ya da bundan sonra harcayacağınız parayı hesaplayabilirsiniz.


Hesaplamak ıçin Tıklayın
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst