su arıtma

maxiimuss

New Member
herkese merhaba arkadaşlar.

Sizlere bugün bir soru soracağım ve fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdi arkadaşlar ben yıllardır temiz su içmek için damacana su alıyorum. Biliyorsunuz bütün uzmanlar temiz suyun sağlık açısından önemini söylüyor. Şimdi bu damacana suları ne kadar temiz sizce ? Geçen hafta komşum su arıtma taktırdı su temizliğini ölçen cihazla ölçmüşler gayet güzel temizliyormuş. Şimdi sizce devamlı damacana su almak mı mantıklı yoksa ters ozmoz denilen sistemle su arıtmak mı daha mantıklı ? Aşağıya bir site bırakıyorum orada ters ozmoz arıtma ile ilgili bilgi de var.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst