şubatta 10 bin öğretmen ataması X2 = 20 bin ?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Nurettin Canikli açıkladı. şubatta alım yapılacak !


2014 şubat Alımı Yapılacak. 10 Bin alım yapılacağı açıklandı. Adaylar sayının artırılmasını ve branşlara adaletli dağıtılmasını istiyor.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli bir televizyon kanalında açıkladı. şubatta 10 bin öğretmen ataması yapılacak. 10x2 şeklinde 20 bin alımdan bahsetti.

2014 yılında seçimler var ve 40 bin alımda adaletsiz bir dağılım yapıldığı düşünülüyordu. Sosyal medyadan yapılan baskı hükumeti dize getirmeye yetti. Ancak 10 bin alım yeterli görülmüyor.

Televizyon kanalında bir seyircinin sorusu üzerine ,şubat 2014'te 10 bin öğretmen atanacağını ,bunun planlamasının yapıldığını kaydetti. CANıKLı eğitimle ilgili gelen diğer sorular için detaylı bilgi sahibi olmadığını ancak şubat ataması ile ilgili atamanın yapılacağı hakkında bilgi sahibi olduğunu kaydetti.

Dileğimiz şu anda okulların açılmasından bir hafta geride kalmasına rağmen geçen binlerce boş ders ve sınıfın öğretmenine kavuşması adına bu sayının en azından 10x2 olmak üzere 20 bin öğretmenin atanmasıdır.

Dileriz bu alım daha adil ve daha kapsamlı bir alım olur ve emek verenlerin emeği zayi edilmez..


Etiketler: şubat ataması, ak parti, 10 bin atama,20 bin atama, şubat 2014 ataması, atama,öğretmen ataması, kontenjanlar,şubat alımı, ne zaman,atama,2014 şubat kaç öğretmen,alım yapılacak,öğretmen ataması, ek atama kaç kişi, kaç öğretmen atanacak,şubat ataması var mı
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst