Tanıtım yazısı yazdırırken nelere dikkat etmelisiniz ?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Sitenize Tanıtım Yazısı Yazdırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tanıtım yazısı yazdıran arkadaşlara birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

Tanıtım yazısını yazdırırken sitenizi tanıtmak yerine, aranan bir içeriği konu edinmenizi tavsiye ederim.

Bu site güzel, bu siteye gelin gibi cümlelerden kaçınmanızı öneririm.

Tanıtım yazınızı sadece google amaçlı, backlink amaçlı yazdırmamalısınız. Mümkün oldukça kullanıcıya hitap etmelisiniz.

Özellikle tanıtım yazısını yayınlayacağınız siteleri iyi ölçüp tartmalısınız. Siteniz ve ziyaretçileriniz ile alakadar sitelerden tanıtım yazısı almalısınız.

Pagerank unsuru gibi detaylara çok takılmadan, ziyaretçisi devamlı olan, kullanıcı odaklı sitelerden tanıtım yazısı almalısınız.

Tanıtım yazısını bir backlink aracı olarak görmemelisiniz. Özellikle ziyaretçi tarafından sevilecek şekilde tanıtım yazınızı yazdırmalısınız.

Tanıtım yazısı bir araç görülmemelidir. Bir konu ele alınacaksa, yanlışı ve doğrusu, her şey konu alınmalıdır. Resimler, videolar ile içerik desteklenmelidir.

Sadece google için görülmemelidir, tanıtım yazısı. Ziyaretçiler tanıtım yazınızda vakit geçirmeli, doğru bilgiler ile aydınmalı ve ihtiyaç doğrultusunda sizin sitenize yönlenmelidir.

Bunların yanı sıra, tanıtım yazısı içerisinde aşırı link bulundurulması da yanlıştır. Tek ya da iki link benim tecrübeme göre yeterlidir. Aynı kelimeler ve aynı bağlantı noktaları ile oluşturulmuş tanıtım yazıları da zarara yol açacaktır.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst