Taraf Gazetesi Atama Sorununu Manşetine Taşıdı..

Ebru

New Member
Taraf’ın “This is lahana” manşetiyle duyurduğu “Tarla Bitkileri”, “Su Ürünleri” gibi bölümlerden mezun olanların ücretli öğretmenlik adı altında ıngilizce, matematik derslerine girdiği haberiyle ilgili, “Bunlara itibar etmeyin” diyen Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in kendisiyle görüşmeye giden ataması yapılmayan öğretmenleri aşağıladığı anlaşıldı.

Geçen 26 eylülde Bakan’la buluşan öğretmenler, 260 bin öğretmen atama beklerken farklı branşlarda ders veren ücretli öğretmenlerin durumunu gündeme getirdiklerinde Dinçer’in, “O zaman siz gidin ücretli öğretmenlik yapın. Biz de hayvan yetiştiricisini öğretmen yapmayalım” dediğini aktardı. Görüşmeye katılan öğretmenlerin aktardığına göre, Dinçer, bir milletvekiline de, “Ben öğretmen olmak isteyenleri, Eminönü’ndeki caminin önünde bekleyen güvercinlere benzetiyorum. Bekliyorlar ki biri önlerine yem atsın. Allahtan çocuklarım memur olmadılar” dedi. Bakan Dinçer, “Biz de hayvan yetiştiricisini öğretmen yapmayalım” sözleriyle Taraf ’ın manşetini doğrularken, öğretmenler güvercin uçurarak Bakan’ın sözlerini protesto etmeye hazırlanıyor.

O GAZETENıN MANşETı

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları