TC olayının arkasından ınci Sözlük çıktı !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


ınternet dünyasında inci sözlük diye bilinen ve yaşları 12 ila 18 arasıında değişen ergenler daha önceleri de kendilerini medyaya taşıyacak olaylara imza atmışlardı.

Bu ergenlerin son sansasyonel vakası da bakanlıkların başındaki TC yazısının silinmiş ve kaldırılmış olmasıydı.

Bu ergenler belki bir çok yurtsevere ulaştılar ve dalgalarını geçtiler. Ancak açtıkları yara gülüp geçilecek kadar hafif değil.

Onlar eğlenecek diye ülkeyi yönetenlere karşı milliyetçi kesimin daha da kinlenmesine yol açtılar.

Bazı şeyler bu espri konusu yapılmamalı. yapanlar hakkında da yasal işlem yapılmalı.

Ergen incilere duyurulur.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst