Tek Suçu Öğrenci Okutmak !!

Yeliz

New Member

Tatil için gittiği Fethiye'de köy çocuklarına ders veren Ceren Candemir hakkında milli eğitim müdürlüğü suç duyurusunda bulundu. Duruma şaşıran gönüllü öğretmen çocuklara ders vermekte ısrarlı.

Eğitim fakültesi mezunu Ceren Candemir tatil için gittiği Fethiye'deki sanat kampında tatilini bırakıp öğretmenlik yapmıştı. Köyde öğrenci sayısının yetersiz olması nedeniyle okulun kapatıldığını öğrenen Ceren öğretmen köy çocuklarına ücretsiz ders vermeye başladı. Ancak iyi niyeti başına dert oldu.

Milli eğitim müdürlüğü, hem onun, hem de köy muhtarı Mustafa Karagöz ile dersin yapıldığı yerin sahibi Metin Ekiz hakkında suç duyurusunda bulundu.

Milli eğitime göre Ceren öğretmenin yaptığı yasal değil. Çünkü anayasaya göre eğitim ve öğretim devletin gözetim ve denetimi altında yapılması esas. Bu maddeden yola çıkan yetkililer Ceren Candemir'in suç işlediğine kanaat getirdi.
Kararı şaşkınlıkla karşılayan Ceren öğretmen ne yapacağına henüz karar veremedi ancak söz verdiği çocuklara eğitim vermeyi sürdürmek istiyor.

Hukukçular ise "suç duyurusu doğru ama amacına uygun değil" diyor.Ceren Öğretmenin Videosu
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst