Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası

okanke

New Member
Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası 20 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz bir çekiliş olmaktadır. Çekilişe katılabilmek için; Teknosa’nın sitesine giriş yaparak ; “Üye Ol” butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak yeni üye olanlara ya da “Üye Girişi” butonu üzerinden e-mail ve şifre ile giriş yaparak bilgilerini eksiksiz güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli Huawei P30 Lite telefon, 1 kişi Huawei Watch GT Klasik ve 150 kişi de çeşitli ikramiyeler kazanacaktır.
Kaynak ve detaylar: https://okampanya.com/teknosa-huawei-cekilis-kampanyasi/

Ayrıca katılabileceğiniz diğer tüm aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst