Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası

okanke

New Member
Teknosa Huawei Çekiliş Kampanyası 20 Ağustos ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz bir çekiliş olmaktadır. Çekilişe katılabilmek için; Teknosa’nın sitesine giriş yaparak ; “Üye Ol” butonuna tıklayıp isim, soy isim, e-mail, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak yeni üye olanlara ya da “Üye Girişi” butonu üzerinden e-mail ve şifre ile giriş yaparak bilgilerini eksiksiz güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli Huawei P30 Lite telefon, 1 kişi Huawei Watch GT Klasik ve 150 kişi de çeşitli ikramiyeler kazanacaktır.
Kaynak ve detaylar: https://okampanya.com/teknosa-huawei-cekilis-kampanyasi/

Ayrıca katılabileceğiniz diğer tüm aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst