TEKZEN'den Kampanya

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


TEKZEN tekzen.com.tr'de 1 - 14 Mayıs 2013 tarihleri arasında %10 Tekzen Bonus fırsatı! Kampanya, 1 - 14 Mayıs 2013 tarihinde kampanyaya dahil olan tekzen.com.tr’den Bonus ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir ...

Kampanyaya tek çekim ve taksitli işlemler dahildir.;
www.tekzen.com.tr adresi dışındaki Tekzen mağazaları kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olacağı üye işyeri numaraları 9110991’dir.
Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 22 Mayıs 2013 tarihinden itibaren aynı kart ile kullanılabiliyor olacaktır.
Bu kampanyada kazanılan ve 22 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında kullanılmayan tekzen Bonuslar geri alınacaktır.
Garanti Bonus, Money Visa,kartlar ve Bonus Business kartlar kampanyaya dahildir.;
Bonus Flexi, Bonus Genç kartlar, Bonus Net bankaları Amex, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles ticari kartlar, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için "EVET TEKZEN" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖıV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.


Kampanya Giris Tarihi : 11.05.2013
Kampanya Bitiş Tarihi : 14.05.2013
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst