TMSF Çukurova Grubu'nun 10 şirketine el koyduFon'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Çukurova Grubu’ndan olan alacaklarının tahsilini teminen 5411 sayılı Bankacılık Kanunundan kaynaklanan yetkilerini kullanarak Aks Televizyonculuk ve BMC’den sonra Gruba ait 10 şirketin daha yönetimini devraldı." denildi.

Yönetimine el konulan şirketlerin isimleri şöyle:

1-AKS ULUSLARARASI YAYINCILIK SANAYı VE TıCARET ANONıM şıRKETı

2-AKS MAKSıMUM YAYINCILIK SANAYı VE TıCARET ANONıM şıRKETı

3-AKS ARTI YAYINCILIK SANAYı VE TıCARET ANONıM şıRKETı

4-ATLAS YAYINCILIK VE TıCARET ANONıM şıRKETı

5-SAKARYA KENT RADYO TELEVıZYON SANAYı VE TıCARET ANONıM şıRKETı

6-MEDYA PAZARLAMA ANONıM şıRKETı

7-ATLAS YAYINCILIK YAPIMCILIK VE REKLAMCILIK ANONıM şıRKETı

8-EKSEN YAYINCILIK DAğITIM PAZARLAMA VE DIş TıCARET ANONıM şıRKETı

9-T MEDYA YATIRIM SANAYı VE TıCARET ANONıM şıRKETı

10-KREA ıÇERıK HıZMETLERı VE PRODÜKSıYON AşETıKETLER tmsf el koydu, el koyulan şirketler, çukurova grubu, el konan şirketleri, karamehmet kimdir, karamehmet şirketleri, tmsf el koydu, turkcell
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst