TOKı Taksitleri peşin yatırana 150 bin kişiye indirim yapacak

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Toki'den ev alaıp da taksitlerinizi düzenli olarak ödüyorsanız bu duyurumuz size.

150 bin kişi için süper bir indirim kampanyası başlatıldı.

TOKı 150 bin kişi için tapusunu hemen almak isteyene indirim başlattı!Toplu Konut ıdaresi Başkanlığı (TOKı), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için indirim kampanyasını başlatıyor.
Başbakanlık Toplu Konut ıdaresi Başkanlığı (TOKı), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için indirim kampanyasını başlatıyor.

Yaklaşık 150 bin kişinin yararlanabileceği kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20,3, taksitle ödeyeceklere de yüzde 17 indirim uygulanacak. ındirim kampanyası için başvurular 20 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Kampanya kapsamında söz konusu indirimden faydalanmak isteyenler, konut kredisi de kullanabilecek. TOKı'nin indirim kampanyasından, satışları 2010 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2010 yılı sonuna kadar başlamış, geri ödemeleri halihazırda devam eden, konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst