Türk Milletine Yapılan (Yaptırılan) Hakaretin Videoları !!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
http://youtu.be/jYoNrYNmrFU
Arkadaşlar bugün gözüme takılan iki videoyu sizinle paylaşmak istedim.

ıki videoda da baş kahramanımız aynı kişi.

Kahramanımız tabi ki, Dışişleri Bakanı Sayın Ahmet Davutoğlu...

Birinci videoda Davutoğlu dışarıda, yani ülkemizdeki kişilerle muhatap değil.

Onu Obama ve Putin, adeta köpeğini çağırır gibi çağırıyor.

http://youtu.be/yBEI12wQZIs

ıkinci videomuzun farkı ne diye sorarsanız, bu videoda da Davutoğlu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde.

Adam yerine koymadıkları ve yukarıdan, tepeden tepeden konuştuğu kişiler de bu milletin seçtiği vekiller.

Dışarıda başkalarının köpeğine yaptığı muameleye tabi olan Bakanımız, içeride aynı hareketi Milletvekillerimize yapıyor.

Burada önemli olan partiler değil, halkın seçtiği vekillere böyle davranırken, dışarıda da bizi rezili rüsva etmesi.

Mustafa Unal

New Member
Davutoğlu kaadr utanmaz haysiyetsiz bir insan tanımadım. Hadi Obama denen şahıs bir terbiyesizlik yapmış. Senin arkanda koskoca Türk milleti var be.

Hiç mi düşünmedin Osmanlı'yı, ecdadını.

Adam resmen şunu demiş, sen benim emrimdesin seni böyle ayağıam çağırırım.

Yazık yazık çok yazık

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları