Türkiye ış Bankası Halka Arz Ediliyor ( Bono ve Tahviller )ış Bankası 300 milyon TL nominal değerli, 173 gün vadeli banka bonosu ile 376 gün vadeli 100 milyon TL nominal değerli, iskontolu tahvil halka arz edecek. Toplam 400 milyon TL olan arz büyüklüğünden fazla talep gelmesi durumunda halka arz miktarı 700 milyon TL nominale kadar artırılabilecek.

ış Bankası Bonosu, 20.03.2013 vadeli Devlet ıç Borçlanma Senedinin ağırlıklı ortalama bileşik faizinin ortalaması üzerine % 0,60 ek getiri oranı ile; ış Bankası Tahvili ise 11.09.2013 ve 04.12.2013 vadeli Devlet ıç Borçlanma Senetlerinin ağırlıklı ortalama bileşik faizlerinin ortalaması üzerine % 0,70 ek getiri oranı ile ihraç edilecek. Yatırımcılar için cazip bir yatırım aracı haline gelen ış Bankası Bonosu/Tahvili’nin minimum satış tutarı 1.000.-TL olacak.

ış Bankası Bonosu/Tahvili satışları 24-25-26 Eylül 2012 tarihlerinde halka arz yoluyla yapılacak. Talep toplama işlemi ış Bankası şubeleri, isbank.com.tr ınternet şubesi ve 0850 724 0 724 no’lu Telefon şubesinden müşteri temsilcileri aracılığıyla gerçekleştirilecek. IMKB Tahvil ve Bono Piyasası’nda işlem görecek olan ış Bankası Bonosu/Tahvili’nin ikincil piyasada da alım-satımı mümkün olacak.
“Halka arza ilişkin detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst