Türkiye ış Bankası | Kampanyalar | Güncel Kampanyalar

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ış Bankası’ndan Her ıhtiyaca Özel Kredi!


30 Nisan’a kadar devam edecek ihtiyaç kredisi kampanyamız kapsamında, serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, her türlü ihtiyaçları için aylık %0,75’ten başlayan faiz oranlarıyla 35.000 TL ve 60 aya kadar ihtiyaç kredisi kullanma olanağından yararlanabiliyor.

Nakde ihtiyacınız olduğunda krediniz ış Bankası’nda. ış Bankası 1.200’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanallarıyla her an her yerde yanınızda.Cepten hemen başvurmak için NAKıT, TC KıMLıK NO, KREDı TUTARI, AYLIK GELıRıNıZı aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* gönderebilirsiniz. Ayrıca;
ınternet şubemizden
Bankamatiklerimizden
0 850 724 0 724 no’lu Telefon şubemizden
ışCep, ışPad veya ışWap’tan
şubelerimizden
kolayca başvurabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın, cevabı hemen cebinize gelir.

* Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

ıhtiyaç Kredisi Faiz Maliyet Tablosu
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst