Turkcell'den Müthiş Bir Kampanya

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


1 Ay boyunca her yöne 100 Dakika + 100 SMS kazanmak için SOHBET100 yaz 2222'ye gönder. 10 TL karşılığında bu muhteşem kampanyadan faydalan.
1 Ay boyunca her yöne 180 Dakika + 180 SMS kazanmak için FIRSAT12 yaz 2222'ye gönder. 12 TL karşılığında bu muhteşem kampanyadan faydalan.

Etiketler: Hazırkart Konuşma, Yeni Müşteri Kampanyaları, Paylaşımlı Konuşma Paketi, Turkcel en güzel kampanyalar, turkcell size özel kampanya, 2013 kampanyaları, hazır kartlılara kampanyalar, turkcell, Turkcell kampanyaları, turkcell kampanya sorgulama, turkcell tarifeler, turkcell kampanya turkcell kampanya hazır kart,
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst