Twitter Onaylanmış Hesap nasıl alınır? şartları nedir?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Onaylanmış hesap nedir?
Twitter profilinde onaylanmış mavi rozet bulunan hesap onaylanmış bir hesaptır.
Twitter neden hesapları onaylar?
Onaylama, şu anda Twitter'daki önemli kişilerin ve markaların kimliklerinin gerçekliğini belirlemek için kullanılmaktadır.

Ne tür hesaplar onaylanır?
Twitter, kullanıcıların aradıkları kişileri bulmalarını kolaylaştırmak için düzenli aralıklarla hesapları onaylar. Müzik, sinema, moda, yönetim, politika, din, gazetecilik, medya, spor, iş dünyası ve diğer temel ilgi alanlarında çok aranan kullanıcılara odaklanırız. Onaylama şartlarımızı sürekli olarak güncelleriz. Onaylamanın takipçi ya da Tweet sayısını etkileyen bir faktör olmadığını unutmayın.

Genel herkese açık onaylama isteklerini kabul etmeyiz. Yukarıdaki kategorilerden birine giriyorsanız ve Twitter hesabınız onay için belirlediğimiz niteliklere uygunsa ilerleyen dönemlerde sizi de değerlendirebiliriz.

Hesabım neden onaylanmadı?
Onaylama kriterlerini karşıladığınızı düşünmenize rağmen, henüz rozet almadıysanız lütfen biraz zaman tanıyın. Diğer Twitter kullanıcıları tarafından çok sık aranan hesapları onaylamak için temel ilgi alanları üzerinde çalışıyoruz. Normal kullanıcılarımızdan gelen onaylama istekleri kabul edilmemekle birlikte, gelecekte onaylanma şansına sahip olmak için Twitter'ı kullanmaya devam etmenizi öneririz. Bir hesabın onaylanmasında takipçi sayısının belirleyici bir faktör olmadığını lütfen unutmayın.

Hesabımın gerçek olduğunu göstermenin onaylama dışında bir yolu var mı?
Resmi bir web sitesinden Twitter profilinize bağlanma, Twitter hesabınızın gerçekliğini onaylamanın en kolay yoludur. Bunu yapmanın en iyi yolu ise web sayfanıza Twitter takip butonunu eklemektir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayın. Ya da Twitter hesabınızı blog veya web sitenize bağlama hakkındaki tüm yardım makalelerini buradan inceleyin.

Resmi onaylanmış hesabı tanımlama:
Onaylanmış rozet, kullanıcıların profil sayfalarında adlarının yanında görüntülenir. Aynı zamanda Twitter'da kişi aramalarındaki kullanıcı adlarının yanında da görüntülenir.
Onaylanmış rozet kullanıcının profil sayfasında daha farklı bir yerde görüntülenirse (profil resminde veya arka planda) bu, hesabın onaylanmamış olduğu anlamına gelir.
Onaylanmış rozet, Twitter tarafından sağlanmadığı sürece kullanılamaz. Rozeti profil resimlerini arka plan resimlerinin parçası olarak veya sahte bir onaylamayı yansıtacak şekilde kullanan hesaplar kalıcı olarak askıya alınır.
Kullanıcılar profil sayfalarının tema renklerini özelleştirdiğinde onaylanmış rozet aynı renkte kalır.
Onaylanmış profillerde neden iki zaman akışı seçeneği görüyorum?
Onaylanmış bir kullanıcının veya reklamverenin profilini ziyaret ettiğinizde, iki zaman akışı seçeneği göreceksiniz: Tümü veya Yanıtlar olmadan. Bazı onaylanmış kullanıcılar çok sayıda hayranının ve takipçisinin söylediklerini yanıtlamaktan hoşlanır, ancak bu yanıtlar kendi profil zaman akışlarını doldurup sizi daha çok ilgilendiren diğer Tweetleri görmenizi zorlaştırabilir. Varsayılan olarak, onaylanmış kullanıcının profiline gittiğinizde Yanıtlar olmadan seçilidir. Kullanıcının, @yanıtlar da dahil olmak üzere tam zaman akışını görmek isterseniz Tümü öğesine tıklamanız yeterlidir.

Onaylanmış hesapların ekstra özelliklere erişimi var mı?
Evet, onaylanmış hesap sahiplerinin aşağıdaki ekstra özelliklere erişimi vardır:

Onaylanmış hesap sahipleri, Bildirimler sayfasında Bildirimlerini şu üç seçenekten biri olarak görüntüleme olanağına sahiptir: Tümü (varsayılan), Bahsedenler ve Onaylanmış.
Onaylanmış hesapların profil sayfalarını ziyaret edenler iki zaman akışı seçeneğinden birini belirleyebilir: Yanıtlar olmadan veya Tümü. Yanıtlar olmadan, varsayılan ayardır ve hayranlara veya takipçilere direkt @yanıtlar olmayan Tweetleri gösterir. Tümü, @yanıtlar dahil olmak üzere her Tweeti görüntüler.
Onaylanmış hesap sahipleri, Tweet etkileşimi ve takipçiler hakkındaki veriler ve özellikler dahil olmak üzere hesap istatistiklerine erişime sahiptir.
Onaylanmış hesap sahipleri, Twitter.com'daki Güvenlik ve Gizlilik ayarları sayfasını kullanarak Grup Direkt Mesajlardan ayrılabilir.

Vine hesapları nasıl onaylanır?
Bir Vine hesabı onaylanmış bir Twitter hesabına bağlıysa Vine hesabı otomatik olarak onaylanır.

Onaylanmış Twitter hesabını bir Vine hesabına bağlamak için:

Vine mobil uygulamasında oturum açın
Profil'e gidin ve Ayarlar öğesini seçin
Geçerli Twitter bağlantısını (varsa) kesin ve onaylanmış hesaba tekrar bağlayın
Bir hesap onaylanmış durumunu kaybedebilir mi?
Belirli profil bilgileri (@kullanıcı adı veya korumalı Tweetler gibi) değiştirilirse onaylanmış rozet kaldırılır. Bu hesap, onaylama için uygun nitelikte olduğundan emin olmak üzere otomatik olarak tekrar incelenir.

Ayrıca, bir hesap Twitter Kuralları'nı veya Hizmet şartları'nı ihlal ederse de onaylanmış durumunu kaybedebilir.

Daha önce onaylanmış hesaplar, rozetlerini yeniden almaya uygun olmayabilir.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst