Twitter Takipçilerini Artırma Yolları

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Twitter ülkemizde ve dünyada çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Siz de güzel bir kullanıcı adıyla, düzenli twit atarak popüler olabilirsiniz. Ancak Twitter’da bu şekilde takipçi sayısını artırmak sabır ve uğraş gerektiriyor. Doğal yollardan bu işi yapamayacağınızı düşünüyorsanız aşağıdaki siteleri kullanarak twitter takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Türkçe Twitter Takipçi Artırma Siteleri

Aşağıdaki sitelere Twitter hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Takipçi Havuzu: Sisteme Twitter hesabınızla giriş yaptıktan sonra “takipçi kazanmaya başla” butonuna tıklamanız yeterli. Size her gün ücretsiz 50 kredi verilir. Bu kredileri kullanarak günde 50 takipçiye sahip olursunuz ve krediniz biter.

Takipçi Bul: Sisteme 4 saatte bir giriş yapabilirsiniz ve her giriş yaptığınızda 50 twitter takipçisi kazanırsınız.

Scriptuel: Bu site kredi sistemiyle takipçi kazandırıyor. Sisteme giriş yaptığınızda otomotik olarak başkalarını takip edersiniz, bu şekilde kredi kazanırsınız. Kazandığınız krediler takipçi olarak size geri döner.

fanSlave: Sistem Facebook ve Twitter hesaplarına fan sağlamak için kurulmuş. Kredi kazanmak için sistemin önerdiği Facebook sayfalarını beğenmeniz ya da Twitter kullanıcılarını takip etmeniz gerekiyor. Sistem de kazandığınız kredileri takipçi olarak ya da para olarak alabilirsiniz.

Twi Win: Twitter hesaplarını karşılıklı olarak takip edebileceğiniz bir sistemdir. Karşılıklı olarak follow ve unfollow yapabilirsiniz.

Takipçi Arttır: Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda sistem size başkalarını takip ettirir. Takipçi sayınızı da arttırır.

Takipçi Kazan: Sistemi her kullandığınızda 96 kişiye kadar takipçi kazanırsınız.

Kayıtlı Türkçe Twitter Takipçi Artırma Siteleri

Takipçi sayınızı artırmak için aşağıdaki sitelere kayıt olabilirsiniz.

Takipçi.org: Sisteme kayıt olarak, twitter takipçi sayınızı artırabilir, facebook sayfalarınıza hayran sağlayabilir, web sitelerinize ziyaretçi çekebilirsiniz.

Sosyal Kredi: Twitter takipçi sayısını artırabilir, facebook sayfalarına hayran sağlayabilir, web sitelerinize ziyaretçi çekebilirsiniz. Tüm bunlar için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

Yabancı Twitter Takipçi Artırma Siteleri

AddMe Fast: Kolaylaştırılmız arayüzü sayesinde kullanmakta sıkıntı çekmeyeceğiniz bir sistem. Sistemin en güzel yanlarından biri, takipçi kazanmak için başka kullanıcıları takip etmek zorunda olmamanızdır. Facebook sayfalarını beğenerek, Facebook kullanıcılarına abone olarak, Youtube videolarını izleyerek ve beğenerek, Google +1 yaparak, web sitelerinde dolaşarak ve daha birçok şekilde kredi kazanabilirsiniz. Site size her gün ücretsiz olarak 100 kredi vermektedir. Bunun için “Daily Bonus” butonuna tıklamanız yeterli.

Twiends: Diğer üyeleri takip ederek kredi kazanabilirsiniz. Takipçi sayınız takip ettiğiniz insanla doğru orantılı olarak artar. Sistemde ilgi alanları ve ülke seçenekleri mevcuttur.

fan dealer: En kaliteli sistemlerden biri. Bu sistemle para kazanmanız da mümkün.

YouLikeHits: Bu sistem, Twitter, MySpace, YouTube, Google +, Digg, StumbleUpon, LinkedIn, Pinterst, Soundcloud ve web sitelerinizin büyümesine yardımcı olur.

Twitter Dizinleri

Listorious: Bu dizinde bölgelerine, uzmanlık alanlarına ve kategorilerine göre Twitter kullanıcıları listeleniyor. Dizinde yer alarak, insanların sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

WeFollow: şehrinizi ve hobilerinizi belirleyerek dizine kayıt olabilirsiniz.


Etiketler: takipçi artırma programı, twitter takipçi artırma yöntemleri, twitter takipçi artırma yolları, twitter takipçi artırma hileleri, twitter takipçi artırma kuralları, twitter takipçi artırma 2012 2013
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst