Ücretli öğretmen ataması mülakat sonuçları açıklandı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Ücretli öğretmenlerin sözleşmeli öğretmen ataması mülakat sonuçları
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2018 yılı 5 bin sözleşmeli öğretmen ataması mülakat sonuçları açıklandı.

Ücretli öğretmenlerin sözleşmeli öğretmen ataması mülakat sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmî Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti Karşılığında Görev Yapanların 2018 yılı Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuç Bilgisi 17.08.2018 tarihinde akşam saatlerinde açıklandı. Adaylar sonuç sorgulama ekranından mülakat sonuçlarını öğrenebilecekler.

ÜCRETLı ÖğRETMENLERE KADRO
Ücretli öğretmenler arasından başvuru şartlarını taşıyanların mülakat sonuçları 17 Ağustos 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Bakanlık tarafından yayınlanan EK-4 atama takvimi kapsamında sözlü sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar 17 Ağustos 2018 Cuma günü ile 28 Ağustos 2018 Salı günleri arasında yapılabilecek.

2018 yılı Sözleşmeli Öğretmenlik Mülakat Sonuç Bilgisi için TIKLAYINIZ

5 bin sözleşmeli öğretmen atama takvimi;
[attachment=1737]


SÖZLÜ SINAV SONUCUNA ıTıRAZ
Sözlü mülakat sonuçlarına itiraz edecek adayların 17 Ağustos 2018 tarihinde itiraz etmeleri mümkün değil. Çünkü sonuçlar akşam üzeri mesai bitiminde açıklandı. 2018 yılı Kurban Bayramı tatili nedeni ile sözlü sınava itirazlar için adayların 27 Ağustos 2018 Pazartesi ve 28 Ağustos 2018 Salı günü zamanları bulunmaktadır.

TERCıHLERıN ALINMASI

Sözlü sınav komisyon merkezlerinin itirazları alıp sonuçları açıklanması ise 31 Ağustos 2018 tarihinde yapılacak. Sonrasında ise 5 bin sözleşmeli öğretmen ataması için 4-7 Eylül 2018 tarihleri arasında adayların atama tercihleri alınacak, atama sonuçları ise 11 Eylül 2018 tarihinde açıklanacak.
 

Ekli dosyalar

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst