ücretli öğretmene de KADRO!

mila

New Member
Neden kimse bizi duymuyor, ya da duymak istemiyor, biz mi sesimizi duyuramıyoruz, ne yapmamız gerekio? kadro hakkımız değilmi şuan kadroda olan bi öğretmen bnden 3 puan fazla aldığı için kadroda benden daha mı çok şey bilio hayır daha mı iyi bir öğretmen hayır!!! ücretli öğretmen olarak çalıştım okulda kadrolu öğretmenlere göre daha canlı daha istekli gidiyorum derse zaten bir maaş veriosun bize al kadroya bin tl daha koy üzerine nedir bu bende elle sarılmak istiyorum mesleğime aklımda sürekli kpss olsun kadro olsun istemiorum yeter artık ya kaç yıldır ücretli öğretmenlik yapanlar var kim duycak sesimizii !!!!!!
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst