Ücretsiz Çok şık bir Firma / şirket Sitesi Scripti

teknikerali

New Member
kurulumu yaptım ama HATA alıyorum. bazı dosyaarın veritabanında olmadığı hatasını alıyorum.
isterseniz adresi gönderebilirim.
HATA : Table 'veritabanıadı.genelayar' doesn't exist

HATA : Table 'veritabanıadı.slider' doesn't exist

HATA : Table 'veritabanıadı.duyurular' doesn't exist

HATA : Table 'veritabanıadı.haberler' doesn't exist

HATA : Table 'veritabanıadı.referanslar' doesn't exist

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Cvp: Ücretsiz Çok şık bir Firma / şirket Sitesi Scripti

Veritabanı bağlantısını tam olarak yaptığınızdan emin misiniz hocam ?

cache klasörüne 777 izin verip denermisin

Php my adminden mysql 'i import ettiniz mi ?

teknikerali

New Member

import ettiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.

SQL sorgunuzda bir hata olduğu görünüyor. MySQL sunucusu hata çıktısı aşağıdadır, eğer varsa, sorunu teşhis etmenizde ayrıca size yardımcı olabilir

ERROR: Bilinmeyen Noktalama ışareti Dizgisi @ 1
STR: <?
SQL: <?php

class vt
{
public $sayac;

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

R10'dan scriptin sahibinin açtığı konuya baktım ama çoğunluk sorunsuz kurulum yapmış. Ben denemedim.
ısterseniz konu linkini vereyim oradan bir bakın..

teknikerali

New Member

sql dosyası uyumsuz gibi . araştırmalarım bunu gösteriyor. ordanda yazamadığım için çözemedim maalesef

Ebru

New Member

Verilen adresten baktım ama herkes kurulumu yapmış gibi. Tekrar indirip tekrar kurulum yapın derim hocam. (Admin adına)

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları