Ücretsiz Haber Sitesi Kur

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Bu haber scriptin de yok yok desem açıkçası yalan olmaz. Fazla laf kalabalığı yapmadan özelliklerinden bahsedersek;

- Yazı Yönetimi

- Video Yönetimi

- Foto Galeri Yönetimi

- RSS Sistemi

- Yazar Sistemi

- Sayfa Yönetimi

v.b. bir çok özelliği ile şahane bir script karşınız da...

Güle güle kullanın.Not 1 : Sevgili ziyaretçilerimiz scriptte renk seçeneği yok lakin renkleri rahatça değiştirebilmeniz için bir arada topladım. css klasörü altında color.css dosyası scriptte renkli olan tüm alanların css kodlarıdır. Css dosyasına gerekli açıklamayı yazdım.

Not 2 : Script ile ilgili herkesin çok güzel fikirleri vardır eminim ancak script'e zorunlu olmadıkça yeni bir eklenti veya modül güncellemesi gelmeyecektir.

Not 3 : Scriptte resim upload'da mevcuttur. Resim upload ederken eğer bu ' permission denied (izin yok, yetki yok) ' hatayı alıyorsanız alttaki klasör listesinin CHMOD değerlerini 777 yapmanız yeterli olacaktır.

upload

upload/resimler

Not 4 : Demo da inceleyip farkedemeyenler için yazar giriş alanı üst bölümde ki aşağı ok butonuna bastığınız zaman aşağı doğru açılan bir bölüm vardır. Giriş alanı ve yazar ile ilgili sayfalar orada bulunmaktadır.

Demo'ya ulaşmak için tıklayın.

Yönetici paneline ulaşmak için tıklayın.

Not : Script demo olarak kurulmuştur. Scriptte bulunan bütün işlemler kısıtlanmıştır.

Yönetici Paneli Bilgileri

Kullanıcı Adı : admin
şifre : admin
ıNDıR


Etiketler : haber scripti, ücretsiz haber scripti, haber portalı, Ücretsiz Haber Sitesi Kur, free news site, bedava site kur, bedava haber sitesi csriptleri, indir
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst