Ücretsiz İngilizce Seviye Belirleme

capitanos

New Member
İngilizce öğrenmeye başlamadan önce İngilizce seviyesini belirlemek çok önemlidir. Zira doğru eğitime başlayabilmeniz için kesinlikle doğru seviye tespiti yapılması gerekir. British Town Mecidiyeköy İngilizce kursları bu konuda başvuran herkese ister sözlü ister yazılı Seviye tespit sınavı yapıyor. İngilizce öğrenme hedefiniz olmasa bile kendinizi test etmeniz için bile denenebilir.

İngilizce seviyeleri her kuruma göre farklı belirleniyor fakat İngilizce seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre belirlenmeli. Mecidiyeköy dil kursları arasında ADP ye göre göre eğitim veren kurum İngilizce seviyelerini yine ADP ye göre belirliyor;

İngilizce Seviyeleri nelerdir?

İngilizce seviyeleri Temel Kullanıcı Düzeyi (A1 ve A2), Bağımsız Kullanıcı Düzeyi (B1 ve B2) ve Yetkin Kullanıcı Düzeyi (C1 ve C2) olmak üzere toplamda 6 seviyedir. İngilizce seviyelerinin açıklamaları ve detayları ile ilgili bilgiye İngilizce seviyeleri kaynağından ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce Seviye Tespit Sınavı

İngilizce seviyenizi belirlemek için tamamen ücretsiz seviye tespit sınavına katılmak için British Town Mecidiyeköy şubesine başvurabilirsiniz. İletişim linki: mecidiyeköy ingilizce kursu
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst