Üniversite mezunlarının utandıran cevabı!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


TRT 1 ve TRT1 HD ekranlarında yayınlanan 'Cevap Soruda' isimli yarışma programında üniversite mezunu yarışmacılar Ahmet Davutoğlu'nu tanıyamadı.


şoray Uzun'un "Ekranda gördüğünüz bakanımızın adı ve soyadı nedir?" sorusuna yarışmacılardan yalnızca birinin doğru cevap verebilmesi herkesi şaşırttı.

Soruya doğru cevap veremeyen yarışmacılardan biri, "Davut Güloğlu ile karıştırdım" diyerek kendini savununca şoray Uzun'un tepkisiyle karşılaştı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst