Vatan Bilgisayar'da Hafta sonu Tüm Televizyonlar % 25 ındirimli Olacak

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Vatan Bilgisayar'da son günlerin en büyük kampanyası yapılıyor.

07-09 Eylül tarihleri arasında Tüm televizyon markalarında % 25 indirim olacak.

Siz de kampanyadan yararlanmak için Vatan Bilgisayar'a uğrayın. Haftasonu kampanyasından yararlanın.

Onlarca markaya ait yüzlerce televizyonda geçerli olacak kampanyada 7 Eylül 2012 Cuma günü Vatan Bilgisayar ınternet sitesinde, 8 - 9 Eylül 2012 tarihlerinde Vatan Bilgisayar Mağazalarında Bonus ve Axess ile 10 taksitte ve Nakitte %25 indirimi kaçırmayın!

Vatan Bilgisayar'ın Bu hafta sonu Tüm Televizyonlarda Bonus, Axess 10 taksitte ve Nakitte %25 ındirim fırsatını kaçırmayın...

Vatan Bilgisayar Sayfasına Gitmek ıçin Tıklayın

UYARI: Bu kampanya 09 Eylül 2012 tarihine kadar geçerlidir


Etiketler: Vatan bilgisayar tv indirimi, Televizyon kampanyaları, Vatan bilgisayar indirim, kampanya, HD televizyon kampanya, tüm markalar, indirim, En iyi LCD televizyon markaları, philips televizyon, vestel, LG Full HD tv, kampanya, Panassonic TV, Full HD tv indirimleri
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst