Web Sitenize Reklam Alın - Tüm Reklam Siteleri

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Büyük emekler vererek yayına hazırladığınız siteniz, artan ziyaretçi trafiği ile artık size yük olmaya başlamıştır. Domain (alan adı) ücreti ve Hosting (Sunucu bilgisayar) ücreti her yıl ödemek zorunda olduğunuz düzenli ödemelerdendir. Özellikle hosting ücreti sitenizin büyüklüğüne göre yani sitenizin harcadığı bant genişliğine göre büyük meblağlar tutmaktadır. Artık bu yükten bir nebze olsun kurtulabilmek için sitenize reklam aramaya başlamışsınızdır bile. Peki internetten nasıl para kazanabilirsiniz? Sitenizden nasıl gelir elde edebilirsiniz? Elde ettiğiniz gelirler tatmin edicimidir? Kimlerden reklam alabilirsiniz? Reklam gelirleri nasıl ödeniyor? Bu ve bunun gibi daha bir çok soruyu sıralamak mümkündür. Soru çok ama Cevaplar tatmin edicimi? Elbetteki tatmin edici. Web sitenizden nasıl para kazanabileceğiniz konusunda sizlere rehberlik edebilmek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Sitenize küçükte olsa bir katkımız olsun isteriz.


Başlangıçta reklamlardan büyük gelirler beklememek gerekiyor. Ülkemizde henüz internet ortamında reklam veren bulabilmek oldukça zordur. Aşağıda Ülkemizde ve Dünyada reklam veren en popüler sitelere yer verilmiştir. Sizde bunları inceleyerek istediğiniz sitelere müracaat edebilirsiniz.
Reklam veren sitelerin büyük bir bölümü tıklama başına ücret ödemektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey sahte tıklama yapmamaktır. Sahte tıklamalar hem reklam gelirinizi düşürür hemde reklam veren yayıncının sizi kara listeye alarak reklamlarını sitenizden çekmesine neden olabilir. Zaten sizin hergün sitenizdeki reklamları tıklamanız anlamsız ve denize bir damla eklemekten başka bir şey değildir.GOOGLE ADSENSE


[/url]şu an en popüler reklam veren yayıncı grubu Google platformudur. Google'ın sunduğu bir çok hizmetten sadece birisi olan Adsense ile sitenizden iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Tıklama başına ya da tıklanılan içeriğe kayıt yaptırma gibi yöntemlerle yayıncıya gelir sağlar. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Googleadsense kayıt yaptırıp kimliğinizi doğrulamanızı ister. Tüm bu aşamalardan sonra siteniz incelenir ve eğer uygun görülürse hesabının aktif hale getirilir. Size sitenizde/sitelerinizde yayınlayacağınız reklam kodları verilir. Bu kodları sitenize ekleyerek reklamları yayınlamaya başlayabilirsiniz. Reklam yerleşimini, renkleri, sitenize göre özelleştirmeniz mümkündür. Değişik ebatlarda yazı ve resimlerden oluşan geniş bir reklam içeriğini sitenizde yayınlayabilirsiniz.


Google Adsense dinamik yapısıyla sitenizin içeriğine uygun reklamları otomatik olarak belirler ve yayınlar. Bu yapısıyla ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilecek reklamlar sitenizde gösterildiğinden reklamların tıklanma şansını yükseltir. Google adsense üstün kullanıcı tanımlama yeteneğiyle sahte tıklamaları algılar ve engeller. Adsense sahte tıklama yapan yayıncıları tespit ederek kara listeye alır ve hesabını askıya alır.
Elde ettiğiniz geliri anlık, günlük, haftalık, aylık gibi kriterlerle süzerek inceleye bilirsiniz. Hesabınızda biriken para 100 ABD doları olduğunda bu parayı çekebilirsiniz. Para banka havalesi ya da çek yoluyla size ulaştırılır.
Google Adsense sayfasına gitmek için Buraya TıklayınızTags: Sitene reklam al, reklamcı, ol,internetten para kazan, ek kazanç- e-kazanç,netten para,e-money, sitene paralı reklam al, reklamcı,adsense,üyelik resimli anlatım
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
LINKZ

Türkiye'de internet reklamcılığının ulaştığı son nokta LinkZ. Kelime bazlı reklam yayınlama yapısıyla sitenizin tasarımında hiç bir bozulma söz konusu olmadığı gibi, sitenizde reklamlar için ayrıca bir yer ayırmak durumunda da değilsiniz. Bu iki özellik LinkZ'yi diğer reklam verenlerin bir adım önüne taşıyor. Sitenizde yayınladığınız kelimelerle alakalı reklamları gösteren linkZ, reklamlara tıklanma oranında gelir elde etmenizi sağlıyor.

Text ve Multimedia olmak üzere iki değişik türde reklam yayınlayan şirket, tıklama başı oldukça yüksek gelirler dağıtıyor. Link Z text reklamlarda tıklama başı ortalama 10 cent öderken multimedi reklamlarda tıklama başı ortalama 20 cent civarı ödeme yapıyor. Gelir toplamınız 500$ olduğunda banka hesabınıza transfer gerçekleştiriliyor. Gelirlerinizden %20 stopaj vergisi kesilmektedir.
LinkZ reklam yayıncılarını da özenle seçiyor. Kısacası Link-Z 'de reklam yayıncısı olabilmek için epeyce yol katetmeniz gerekiyor. Genelde reklam yayınlayacakları sitelere kendisi teklif götüren şirket, diğer siteler tarfından yapılan müracaatlarıda değerlendirmektedir. Günlük en az 5000 tekil ziyaretçiye ve özgün içeriğe sahip, güzel tasarımlı siteler değerlendirmeye alınıyor. Müracatınız monitör onayıyla kabul ediliyor ya da reddediliyor. Monitör onayı aylar sürebilmektedir.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ADHOOD


Son günlerin popüler reklam sağlayıcısı Adhood, internet dünyasına hızlı giriş yapan yeni bir reklam platformudur. Aslında Adhood daha önceleri de Türkticaret.net çatısı altında reklam faaliyetleri yürütüyordu. Bilindiği gibi Türkticaret.net internette marka tescili, sunucu kiralama, alan adı barındırma, web tasarımı ve yazılım konularında faaliyet gösteriyordu. Türkticaret.Net Türkiye'de en çok alan adı barındıran şirket ünvanını büyük bir farkla hâla sürdürmektedir.
Türkticaret.Net çatısı altında yeni oluşturulan Adhood reklam şirketi, internet dünyasında hızla büyüyen reklam pastasından pay kapmak için yoğun bir çaba gösteriyor. Gösterim bazlı reklam, tıklama bazlı reklam, satış ve performans bazlı reklamlarla oldukça iddalı olan adhood, kısa sürede on binlerce yayıncı ve reklam verenle ortaklık kurdu ve hızla büyümeye devam ediyor. Adhood Google ile yaptığı reklam anlaşmasıyla adından uzunca süre söz ettirdi ve popülerliği ele geçirdi. Text, banner, video ve flash tipi reklamları, site tasarımınıza uygun farklı boyutlarda sunan Adhood, yine üç farklı reklam kodu yapısıyla yayıncısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Adhood Toolbar, Adhood Popup ve Adhood IFrame reklam formatlarıylada faklı tip yayıncılara hitap ediyor.
Tamamen özelleştirilebilir reklam formatıyla yayıncısına istediği kategorilerdeki reklamları engelleme, sitesinde tıklama, gösterim ya da satış bazlı reklamlardan istediklerini yayınlama, reklamları online olarak yayınlama ve yayından kaldırma gibi imkanlar sunuyor. Yönetim panelinden reklamların sitenizde gösterim sayısı ve tıklanma oranlarını anlık olarak izleme imkanı sağlayan Adhood, başlangıçta tıklama başı 1 kuruş gibi düşük ücret ödemesine karşılık bugün tıklama başı 5-10 kuruş gibi iyi seviye ücretler ödemektedir. Reklamlardan elde ettiğiniz gelirler 50 TL olduğunda ödeme talep edebiliyorsunuz. Reklam gelirleri karşılığında fatura kesemeyecek bireysel yayıncılardan %18 KDV ve %20 stopaj vergisi kesildikten sonra geriye kalan miktar 1 ay içerisinde yayıncının banka hesabıan yatırılıyor.
[hr]
ADTECH


Türkiyenin önde gelen online reklam şirketlerinden biriside Adtech'dir. Klasik online reklamcılığının yanında üyelik sistemleri ve satış ortaklık formülleriyle reklam yayıncılarına oldukça iyi ücretler vaat ediyor. Klasik flash, text ya da resim bannerlarında tıklama başına 0.2$ - 0.4$ gibi ücretler ödeyen Adtech Üyelik sistemlerinde ve satış ortaklıklarında üyelik ya da satış başına 1-3 YTL gibi oldukça iyi bir gelir sağlıyor. Tabiki Türkiyede online satış sistemleri henüz tam olgunlaşmadığı için bu gelirleri gözünüzde fazla büyütmemelisiniz.
Adtech reklam servisinin en güzel özelliklerinden bir taneside elde ettiğiniz gelirleriniz toplamının ne kadar olmadığına bakılmadan hesabınıza aktarılması. Diğer tüm reklam servislerinde paranızın hesabınıza aktarılması için belirli bir limiti aşması gerektiği halde Adtech size böyle bir zorlamada bulunmuyor.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM STORE


ReklamStore, inşa ettiği online reklam pazarı ortamı ile yayıncılarına web sitelerinden elde edilebilecekleri en yüksek gelire ulaşmalarını sağlar. Reklamstore bunu yaparken, yayıncıların mevcut reklam ilişkilerini ve site tasarımını hiç bozmamayı ilke kabul eder. Yayıncılar, istedikleri reklam tipini (text veya banner), istedikleri boyutta sitelerine yerleştirirler. Üyelik onayı alan siteler yayınladıkları reklamlar tıklandıkça kazanç elde ederler.
Reklam Store yayın ağındaki siteler reklam alanlarından tıklama başına kazanç elde ederler. Reklam alanları site sahibinin tercihine göre text veya banner olabilir. Kullanıcılar sitelerine en uygun reklam temasını ve boyutunu seçme imkanına sahiptirler. Reklam Store'un gelişmiş yazılımı, yayıncı siteye en yüksek getiriyi sağlayacak reklamları otomatik olarak gösterir. Yayıncılar istemedikleri reklamları filtreleyebilirler.
Reklam Store’da tıklama başı getiri rakamı sabit değildir. Rakamlar, reklamverenlerin sitenize yaptığı hedeflemeye göre değişir. Sitenizin bulunduğu alt kategoriyi hedefleyen reklamların getirisi diğer reklamlara göre daha fazladır.
ReklamStore yayıncılarına her ayın 15’inde (veya takip eden ilk iş gününde), bir önceki ayın ödemelerini yapar. Asgari ödeme miktarı 30YTL dir. 30YTL’nin altındaki kazançlar bir sonraki aya devreder. Yayıncının kişi veya kurum olmasına göre ödemeler iki farklı tipde olur. Yayıncı eğer bir kurum ise, yayıncını ayın 12’sine kadar ReklamStore’a bir önceki ayın kazancı miktarı ve %18lik KDV tutarı kadar fatura kesmesi beklenir. Ayın 12’sine kadar faturası ReklamStore’a ulaşan yayıncılara ödemeleri kazanç miktarı artı 18% KDV tutarında olarak yapılır. Yayıncı eğer bir kurum değil de kişi adına kazanç elde etmişse, ReklamStore bu kazanç için bir gider pusulası hazırlar. Ödeme gününde yayıncıya ödeme %20 stopaj vergisi kesilerek yapılır. Yayıncılar dilerlerse elde ettikleri kazanç ile reklam satın alma imkanına da sahiptirler.
[hr]
REKLAMZ


Türk internet reklamcılığının önde gelen şirketlerinden birisi de ReklamZ'dir. Reklamz 2002'de , medya ve bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar yönetici olarak çalışmış bireylerin bir araya gelmesi ile kurulmuş bir şirkettir.Yayıncı ortaklarının sayfalarında boy gösteren ilgi çekici bannerlar reklamZ'nin işaretidir. şık görünümlü, Kopyala-yapıştır içerikli olmayan tamamen özgün içeriğe sahip siteler reklamZ yayıncı adayları arasındadır.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
HEPSı BURADA
       

   1998 yılından günümüze kadar e-ticaret alanında faaliyet gösteren hepsiburada.com internet reklamcılığı konusunda da harekete geçti. Firma E-Ticaret sistemiyle pazarladığı ürüleri online kazanç ortaklığı projesiyle daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyor. Hepsi burada, internet sitesinde pazarladığı ürünlerini diğer internet sitelerinde de reklamlar aracılığı ile sergiliyor. Sizde hepsiburada.com sitesine kazanç ortaklığı başvurusu yapabilir ve onaydan sonra reklamları sitenizde yayınlamaya başlayabilirsiniz. 

Sitenizdeki reklamlara tıklama başı ücret ödeyen hepsi burada, servise sağladığınız ziyaretçi sayısına göre artan bir ödeme tablosu sunuyor. Tıklama başı 0,04 TL ödemeyle başlayan reklam veren, ziyaretçi sayısı arttıkça 0.07 TL'ye kadar ödeme yapıyor. Reklam gelirlerinizin banka hesabınıza ödenmesi için en az 30 TL biriktirmeniz gerekiyor. Dikkat çeken diğer bir özellikse büyük internet sitelerini ilgilendirmektedir. Aylık 30.000 ziyaretçiden daha fazla tıklama sağlayan sitelere fazla ödeme yapılmıyor. Yani siteden kazanabileceğiniz maksimum reklam geliri aylık 2100 TL dir. Eğer ticari bir firma değilseniz reklam gelirlerinizden %10 stopaj vergisi kesilir.[hr]
GıTTı GıDıYOR


şubat 2001 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren firma, internet üzerinden online satış ve açık arttırma usuluyle satış yapan bir kuruluştur. 2007 yılı sonunda dünyanın en tanınmış açık arttırma sitelerinden olan Ebay ile yaptığı ortaklıkla adından söz ettirdi. Birşeyler almak isteyen ya da satmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olan gittigidiyor yüzbinlerce ürünün satıldığı bir sitedir.
Sitede yer alan ürünleri kurdukları reklam ağı ile diğer sitelerde de gösteren gittigidiyor, yayıncı siteye de tıklama başına düşük bir ücret ödemektedir. Adsense ile kıyaslandığında oldukça geride kalmaktadır.
Gittigidiyorun değişik ebatlardaki reklamlarını sitenizin rengine uygun olarak istediğiniz gibi özelleştirebilir ve sitenizde yayınlayabilirsiniz. Adsense gibi site içeriğinizi tarayamadığı için hangi tür reklamların sitenizde yayınlanacağına kendiniz karar veriyorsunuz. Eğer isterseniz rastgele reklam modu ile değişik reklamların sitenizde boy göstermesine izin verebilirsiniz.
Gittigidiyor hesabınızdan reklamların tıklanma sayılarını görebilir ve nekadar gelir elde ettiğinizi izleyebilirsiniz. Gelirleriniz 50 YTL olduğunda bu parayı banka havalesi olarak alabilirsiniz. Gittigidiyor program ortaklığından elde ettiğiniz reklam gelirlerinizden stopaj vergisi kesilir.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
HEM AL HEM SAT


2004 Yılında Doğan Hoding Bünyesinde kurulan Hemal Hemsat online sabit fiyat ya da açık arttırma usulu ile satış yapan bir alış-veriş sitesidir. Onbinlerce yeni ya da eski ürünün satıldığı site alıcıları ve satıcıları aynı platformda buluşturuyor.
          Hemal-Hemsat'ın çalışma prensibi aynen gittigidiyor sitesi gibidir. Yine bu sitede yayıncıya tıklama başı ücret öder. Tıklama ücretleri cazip gibi görünsede bir türlü istediğiniz tıklama limitlerini yakalayamazsınız. Her nasıl oluyorsa google reklamlarına tıklayan ziyaretçileriniz hemal hemsat reklamlarına tıklamazlar.
[hr]
THıRDCLıCK
    

      2005 yılından bu yana Amerika ve Türkiye pazarında performans tabanlı reklam servisleri veren ThirdClick internet reklamcılığında yeni bir soluk olarak ortaya çıkıyor. Bugüne kadar Türkiye'de reklam servislerinin neredeyse tamamı tıklama başı ya da gösterim başı ödeme yöntemlerini kullanıyordu. ThirdClick bu alanda bir yenilik ortaya koyuyor.
 
          ThirdClick Performans Bazlı Reklam Ağı, reklamverenleri yayıncılarla buluşturan, tıklama bazlı (CPC) ya da gösterim bazlı (CPM) kampanyaların aksine, aksiyon bazlı (CPA) ücretlendirme ile çalışan bir reklam ağıdır. Aksiyon; form doldurma, satış, ücretli ya da ücretsiz üyelik gibi bir çok çeşitte olabilir. Yani kısaca reklam yayıncılarının para kazanması için ziyaretçilerinin reklama tıklaması yeterli olmuyor. Eylemin paraya dönüşmesi için reklam veren sitede bir faaliyette bulunması gerekiyor.
          ThirdClick reklam gelirlerinden herhangi bir vergi kesmeyeceğini de ilan ediyor. Bu durum ileriki dönemlerde sorun teşkil edebilir diye düşünüyoruz. ThirdClick'in diğer farklı bir özelliği ise ödemelerinizi 15 günlük periyotlarla ödemesi. Onbeş gün içerisinde hesabınızda biriken reklam gelirleri banka hesabınıza transfer ediliyor.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
TÜRKTıCARET.NET


Türk ticaret net'in satış ortaklığı programında web sitenizin ziyaretçilerini sitenizde yayınlayacağınız banner reklamlarla turkticaret.net’e yönlendirmeniz isteniyor. Sitenizden Türkticaret.Net'i tıklayarak siteye üye olan firma veya bireylerin TürkTicaret.Net'ten yapacakları tüm alışverişlerden komisyon kazanabiliyorsunuz. 

Yönlendirdiğiniz ziyaretçilerin yaptıkları alışverişlerden bir seferliğe mahsus komisyon kazanmazsınız, sizin referansınızla gelen üyelerin yapacakları tüm alışverişlerinden satış ortaklığınız devam ettiği sürece komisyon hakkınız vardır. Türkticaret.Net geliştirdiği bu model ile satış ortaklarına bir Sürekli Kazanç aracı oluşturmuştur. Turkticaret.Net Satış Ortaklığı Programına dahil ürünler sürekli değişmekte ve % 3-20 oranında komisyon verilmektedir.

Programa katılabilmek için yapmanız gerekenler ise; Öncelikle Satış Ortaklığı Başvuru yapmalısınız. Satış ekibinin başvurunuzu onaylaması durumunda size bir referans kodu gönderilir. Başvurunuz kabul edildikten sonra turkticaret.net bannerlarını kendi referans kodunuzla sitenize yerleştirmelisiniz. Kazandığınız komisyon miktarını online yönetim ekranından takip etme imkanınızda vardır.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ADKLıK


Web sitenizin içerik ve reklam alanlarında yayınlayacağınız Adklik reklamlarına, kullanıcılarınız tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır.
Adklik’in birbirinden farklı reklam formatları ile web sitenizdeki bir çok alandan reklam geliri elde edebilirsiniz.
Belli kriterlerdeki performans değerlendirme sonuclarına gore gelir ve komisyon oranlarında düzenli artışlar sağlanır.
Dinamik ve artan reklam hacmi sayesinde, sitenizin içeriği ne olursa olsun, hedef kitlenize uygun reklam gösterilebilir.
Adtext reklamları bazında web sitesi ile uyumlu, özelleştirilebilir reklamlar tasarlanabilir.
Adklik ekibi, en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için sizlerle birebir irtibatta olur, fikir ve önerilerinizi değerlendirir.

Dijitalha‘da okuduğum bir yazıdan öğrendim ki düne kadar içerik tabanlı reklamlarda rekabete izin vermeyen ve “eğer Adsense reklamı yayınlayacaksanız başka reklam yayınlayamazsınız” yaklaşımında bulunan Google, geri adım atmış. Bizzat şahit olmasam inanmayacağım bu tavrı Google’ın sergilemesi şaşırtıcıydı, burada “do no evil” yaklaşımını şirket kültürü olarak benimseyen bir kurumdan bahsediyoruz. Aynı yaklaşımı Microsoft gösterse “tekelci, aç gözlü, kötü” olacakken Google’ın bu konuda arşa çıkan bir tepki ile karşılaşmamış olması ne kadar iyi bir PR çalışması yürüttükleri ve kullanıcı gözünde imajlarının ne kadar güçlü olduğunun ispatı.

Bu noktada Mynet Adklik devreye giriyor. Türk yayıncılar için sitelerinden elde ettikleri geliri arttırma fırsatı Adklik kullanarak mümkün olabilir. şu an için çok genç ve sürekli güncellemelerle yenilenen, gelişen bir sistem olan Adklik, tamamen Türkçe olması ve Türkiye‘ye ödeme yapmasıyla da iyi bir fırsat.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
KUMPARA

Kumpara nedir? Ne için üye olmalıyım?
Kumpara firmaların tanıtım bütçelerini hedef kitleleriyle paylaşmalarına olanak sağlayan bir web sitesidir. Çevremizdeki milyonlarca firma, ürünlerini tanıtabilmek için olası müşterilerine para ödeyeceklerdir. Hergün yüzlerce firmadan gelebilecek parasal akış, sizin yaşam standardınızı tümden ciddi olarak değiştirebilir. Medya’ya ödenen milyarlarca liranın bir kısmı neden size de gelmesin? Tüm yapacağınız profilinizi girmektir.

Üyeliğim beni herhangi bir yükümlülük altına sokar mı?
Hayır, ne finansal, ne de hukuki hiç bir yükümlülük altına sokmaz. Üyeliğiniz geçerli olduğu sürece sizden herhangi bir para talep edilmeyecektir ve firmaların ürünlerini almaya zorlanmayacaksınız. Eğer yapmak isterseniz firmaların sorularını yanıtlayarak ve/veya anketlerini doldurarak size verecekleri paraları kazanabilirsiniz.
KUMPARA yasal mıdır?
KUMPARA, Türkiye Cumhuriyeti kanunları, yönetmelikleri ve Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde kurulmuş yasal bir şirkettir. Uluslararası bölümleri de aynı şekilde, bulundukları ülkelerin kanunları çerçevesine kurulmuştur. Mevzuatlarda belirlenmiş yükümlülükleri yerine getiren, kazançlarından yasal vergileri ödeyen bir kuruluştur.
KUMPARA’nın hedefleri nelerdir?
KUMPARA, ürünlerini tanıtmak isteyen firmaların harcamalarının bir kısmını hedef olmayan kitleye değil, yalnızca olası müşterilerine doğrudan verebilmeleri için köprü oluşturan bir yapıdır. Bu çalışma sonucunda insanların gelirlerinde artış sağlayarak hayat standartlarını yükseltmeyi hedefler. Üretici ile tüketici arasında daha yakın bir köprü kurar ve üreticinin gerçek müşterilerinin gelirlerini yükseltme amacı taşır.
[Sistem nasıl işler?
Üye, siteye girdiğinde ekranında kendisine mesaj iletmek isteyen firmaların logolarını görür. ıstediği bir logoyu seçer ve Kumpara sitesi içinde o firmanın belirlemiş olduğu kendi internet sayfası açılır. Eş zamanlı olarak ekranda bir trivia sorusu belirir. Sorunun üç yanıtı vardır. Doğru yanıt Firma’nın sitesindeki yönlendirildiğiniz sayfadadır. Üye onu bulur ve sorunun cevabını verir. Bu durumda Firma kendisine bir birim para öder. Ekrana bir anket gelir ve üyenin bu anketi de doldurması durumunda Firma kendisine bir birim ödeme daha yapacağını bildirir. Üye bunu da doldurabilir ve ikinci parayı da alabilir. Üyeler, ekrandaki firma logolarından dilediklerini seçerek devam edebilirler.

Sitenin hukuksal sorumluluğu nedir?
Kumpara Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. şti. www.kumpara.com ve www.kumpara.com.tr siteleri sahibi olarak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tümüyle uyar ve sitenin tüm yasal sorumluluğunu üstlenir. Siteden yararlanan firma ve kişiler de kayıt sırasında kendilerine okutulan koşulları kabul ettiklerini beyan ederek sorumluluğunu üstlenirler.


Kazandığım paramı alabilmem için ne yapmam gerekir?
Kumparanızda biriken para miktarı 25TL’yi aştığında transferinizi başlatabilirsiniz. Öncelikle Üye Panelinizdeki “Banka/PayPal” bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Transferinizi, Üye Panelinizdeki “Kazanç Tablosu” bölümünde yer alan ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kazandığım paramı hangi yöntemlerle alabilirim?
şirketlerden gelen ve üyelere dağıtılan paraların transferlerinde Dünyanın en büyük ve popüler finans markalarından olan AKBANK ve PAYPAL aracılığı ile 2 farklı ödeme seçeneği sunmaktayız.

Vatandaşlık numaramı vermem neden gerekli?
Size ödeme yapılabilmesi için yasal kişiliğinizi belgelemeniz gerekmektedir. Vatandaşlık numaranız; adınız, soyadınız ve doğum tarihinizle ilişkilendirilerek doğrulanmadan Kumpara.com sitesinden yasal bir kazanç sağlamanız söz konusu olamaz. T.C. Kimlik numaranızı aynı zamanda her para kazandığınızda adınıza Gider Pusulası düzenlemek için vermeniz gerekir. Dolayısıyla yasal bir istektir. Gider Pusulası , 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu'nun 94.maddesi gereğince birinci sınıf ve ikinci sınıf tacirler, kazancı basit usulde tespit edilenler ile serbest meslek erbabları tarafından (alıcı) vergi mükellefi olmayan kişilerden (şahıs) aldıkları mal veya hizmet karşılığı düzenlemek zorunda oldukları resmi bir belgedir. Bu resmi belgede asgari bulunması gereken bilgiler; şahsın adı soyadı, T.C.kimlik numarası, adres bilgileri, Alınan hizmetin nev-i, yapılan ödeme tutarı, uygulanan vergi oranı ile ödenen net toplam tutardır.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM AğACI


Reklam Yayınla ve Kazan

Reklam Ağacı link reklamları ve çeşitli boyutlarda banner reklamları akıllı bir şekilde yöneterek yayıncılarına daha fazla kazanma fırsatı sunar.

Yayıncı Olmak için

Reklam yayınlamaya bugün başlayın hemen kazanın. Akıllı reklam ağı Reklam Ağacı'na bugün katılın!
Paylaşım ve Ödeme

Reklam Ağacı (TBM) Tıklama Başı Maliyet, (BGBM) Bin Gösterim Başı Maliyet ve (ZBM) Ziyaret Başı Maliyet tabanlı reklam programları ile yayıncılarına %60'a varan geri ödeme sunar. Yayıncıların performansına göre kazancının arttığı analitik bir yönetim mevcuttur.

Ödemenizi PayPal ya da nakit transferi ile en az ödeme 50 USD olacak şekilde aylık periyotlarda alırsınız. En az ödeme tutarından daha az cirolar bir sonraki aya devreder.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM AD

Reklamlarınıza ReklamAd ile Değer Katın
1. permalink
Ajanslar, reklamverenler, yayıncılar, webmasterlar ve networkler arasında köprü vazifesi gören reklam sistemimize hoşgeldiniz.

Reklam maliyetlerinizin yüksekliğinden şikayetçi iseniz,istediğiniz yerlere ulaşamıyorsanız,reklamlarınızın etkinliğinden memnun değilseniz biz buradayız.

Yayıncı mı olmak istiyorsunuz? Sitenize değer katmak için,tıklamalardan en iyi kazancı sağlamak için sizi de bekliyoruz.

Sitemize www.reklamad.com adresinden erişebilirsiniz. Bize sosyal@reklamad.com mail yollayabilir,istek ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kayıt olmak için tıklayın...
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM ACTıONBiraz daha açık anlatayım.Örneğin siteniz çocuklara yönelik flash oyun sitesi siz burada şuan reklamaction da yer alan Vestel E-mağaza – E-ticaret – üye başı 0.50TL reklamını yayınlarsanız boşuna vakit ve para kaybı yaşamış olursunuz.
Performansa dayalı gelir modeli
Kampanyalar arasından seçme imkanı
Yüksek tıklama oranlı bannerlar
Pop-up, pop-under, frame layer uygulamaları
Teşfik içeren yazı veya özel sayfa kullanımı (reklamverenlerin ürünlerinin satılması için özel yazı veya sayfa düzenleyebilirsiniz)
E-mail ile reklam yapma imkanı
%100 müşteri desteği
Detaylı analiz ve raporlama
Net 30 ödeme dönemleri (reklamverenin ödemesine göre genellikle ödemeler her ayın 15′inde yapılır))
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM MAX


ReklamMax olarak görevimiz siz reklam verenlere en iyi sonuçları ve başarılı raporları iletmektir. Bu raporları size sunduğumuzda ise sizlerden servis/ürün satışlarınızın en iyi seviyede olduğunu duymalıyız.

ılkemizi bu yönde ve kararlılıkla devam ettirmekten başka bir düşüncemiz bulunmamaktadır. Rentmax markası ile reklam dünyasını değiştirecek olan Reklammax takımı, sizlere en yüksek seviyede bir hizmet anlayışı sunabilmek amacıyla teknolojik yatırımlarını bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Sizde reklammax reklamlarını yayınlayarak tıklama başına 0,04 Tl kazanabilirsiniz.Lütfen Aşağıdaki seçenekleri ve yayıncı sözleşmemizi okuyarak işaretleyiniz.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
REKLAM PORT


Reklamport yayıncı adserver uygulaması, gelişmiş teknoloji altyapısı ile sitelerinizde yayınlanan kampanyalarınızın yönetim ve raporlaması için uygun platformu sağlamaktadır. Ayrıca reklam alanı doluluk, kampanya optimizasyon gibi ileri seviye özelliklerini kullanarak sitenizde bulunan reklam alanlarından maksimum verim alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Ölçümlenebilir, genişletilebilir teknolojik olarak güçlü bir altyapı üzerinde çalışan Reklamport Adserver;teknolojik altyapısını Web 2.0 arayüzlerle kullanıcıya sunan güncel araç ve servisler üzerinde oluşturulmuştur. Hem yayıncısına hem reklamverenine büyük avantajlar sağlar.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
TıCARı OFıS


Fiyatlandırmalarımız
Merhaba sayın yayıncılarımız Reklam fiyatlandırmalarımız aşağıdaki gibidir ;

Popup Reklam : 2 TL

Splash Reklam : 1 TL

Click (PPC) : 0,02
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
AYOGOLY


Uzmanlık alanı online hizmetler olan AyBridge firması olarak daha fazla Türk yayıncısıyla daha geniş işbirliği çalışmalarında bulunuyoruz. Bu çerçevede reklam alanlarını pazarlamak isteyen Türk yayıncılarını arıyoruz.
Bu işbirliği çerçevesinde yayıncılarımıza ayrıcalıklı premium envanterlerini veya Rest- of- Network (RoN) alanlarını Avrupalı firmalara pazarlama imkanı sunuyoruz. ışbirliğinde bulunduğumuz değişik sektörlerden yabancı firmaların tamamı branşlarında Türk pazarında söz sahibi olmak isteyen şirketlerden oluşuyor. Kısa süreli reklam anlaşmaları yerine uzun süreli işbirliğinde bulunmak isteyen yayıncılarımıza envanterlerini, vertikal yayın ağımızda satma imkanı sağlıyoruz. Bu şekilde yayıncılarımıza daha iyi CPC, CPM veya CPA fiyatları sunabiliyoruz.

Sitenizdeki envanteri %100 satamıyorsanız, biz bu kalan envanteri uluslararası reklamveren şirketlere satıyoruz.

Ayology ağında bulunan ortaklarımıza ait reklam alanları, tecrübeli satış ekibimiz tarafından online reklam pazarında ayrıcalıklı olarak pazarlanır.

Ayology gelişmiş analiz sisteminin yardımıyla dünya çapında 1000 üzerinde yayıncının ürünlerini düzenli olarak inceler ve bunlar arasından en güncel, en ilginç ve hedef kitle için en uygunlarını seçer. Ayology dağıtılmış medya modelini kullanarak ortakları için geniş kitlelere erişim ve şeffaf reklam modelleri sağlar.

Reklam fiyatlarınıza gelince, sayfanızın ne kadar CPM değeri olduğu, sayfanın yayın ağı içindeki performansına göre değişir. Belirtilmiş olan reklam ebatlarında bu fiyat kolayca Google AdSense fiyatları üzerinde olacaktır ve büyük olasılıkla çok daha üzerinde bir kazanç getirecektir. Sonucunu bir test kampanyası ile kolayca bulabiliriz. Ödeme şartlarımız: Ödemeler 30 gün içerisinde banka havalesi ile yapılır. Reklam içerikleri kesinlikle yasaldır, arasında „müstehcen görsel“ bulunmaz! Genelde performans bazlı çalışılır ve CPM, CPC veya CPA/CPO kullanılır, talep olması durumunda eCPM ile de çalışılabilir.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ADTRıPLEXadtriplex’in konsepti yeni değil, aksine kendini
kanıtlamış bir konsepttir: Herkes kazanır.
adtriplex, reklam dünyasına performans faktörünü getiriyor,
reklamverenler ile yayıncıların aynı koşullarda adil ve risksiz ciro elde etmelerini sağlıyor. Örneğin, yayıncı, reklamverenin reklam araçlarını internet sayfasına ücretsiz olarak yerleştirir ve sonrasında reklam üzerinden yapılan her satış için komisyon alır. Bunun ötesinde ayrıntılı istatistiklerimiz sayesinde her iki taraf için de gelirin optimize edilmesi sağlanır.

Konseptimiz basit ve adil! ışte şöyle:

Reklam aracı: Başarının kilit noktası
Yayıncının sayfasında yer alan bir reklam aracına tıklayan kullanıcı, reklamverenin sayfasına yönlendirilir. adtriplex bu yönlendirmeyi kaydeder ve bu aksiyonun hangi yayıncıdan geldiğini kesin olarak belirler.

ılgi çekici teklifler: Kullanıcı satın alır
Yönlendirilen kullanıcı artık reklamverenin online alışveriş sitesindedir ve oradaki ürünler hakkında daha detaylı bilgi alır. Sonrasında müşteri, ilgi çekici bir ürün veya teklifi satın alır.

Reklamverenler ve Yayıncılar: Herkes kazanır
Ürünün başarıyla satılması durumunda, her iki taraf da kazanır. Reklamveren ürünü satıyor, yayıncı komisyon kazanıyor.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
ADNET


Türkiyenin en değerli portallerinin üye olduğu ADnet reklam sistemine katılıp ADnetBiz üyesi olabilir ve internet sitenizde ADnet reklamlarını yayınlayabilirsiniz.
ADnet reklam sistemiyle Türkiye’nin gelir seviyesi yüksek, en değerli kullanıcılarını sitenize çekin, sitenizin değerini ve müşteri sayınızı artırırken düzenli gelir de elde edin.
ADnetBiz üzerinden sunulan kazanç oranı, yayıncı sitenin marka değeri, gösterim sayısı gibi performans kriterlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. ADnetBiz ağına katılan her internet sitesi ayrı bir değerlendirmeye tabi tutulur ve buna bağlı olarak sitenin reklamlardan alacağı komisyon oranı belirlenir.
ADnet reklamlarını sitenizde çalıştırmaya başladığınızda, hesabınıza istediğiniz an girerek kazancınızı görebilirsiniz.
 

Yeliz

New Member
LOGRO REKLAM


Ödeme Kosulları
--------------
1) Logro Reklam Ticaret LTD şTı her ayın 10. ve 15. günü arasında resmi tatiller hariç ödeme yapacaktır.
2) Ödeme alt limiti her kullanıcı için 20 TL'dir.
3) Yayıncının sistem üzerinde kayıtlı olan banka hesap numarasının ve TC kimlik numarasının doğruluğu yayıncının sorumluluğundadır.
4) Banka hesap ve iletişim bilgileri girilmemiş kişilerin ödemeleri sonraki aya devreder.
5) Logro ihtiyaç ve isteği halinde kişilerle birerbir görüşerek haftalık ödeme yapabilir. Haftalık ödeme her haftanın son iş günü yapılmaktadır.
 

Yeliz

New Member
HIZLI REKLAM


Hızlıreklam popup reklam sektorune yeni ama sporlı giriş yapan bi firma. Gosterim bası verdiği oranlar ve haftalık odeme yapması pek çok arkadasımızı kullanmaya yonlendiren etkenlerden.

1k tekil hit 2 Lira
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst