WordPress Haber (Sitesi) Portalı Teması

b.a.f.

New Member
Merhaba arkadaşlar,

Wordpress alt yapısı ile hazırlamış olduğumuz #HaberN teması ve özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Tema bileşen destekli ve sürükle - bırak mantığı üzerine kurulmuştur. Hiçbir kod bilgisi gerektirmez ve bütün ayarlarınızı Wordpress'in admin panelinden yapabilirsiniz.

Mobil cihazlar için özel mobil arayüz! Size sadece içerik eklemek kalacak!Grafik ağırlıklı bir tema olmaması için elimizden geleni yaptık. Kolay yönetim ve kolay kullanım adına faydalı olacak bütün çalışmalar yapılmıştır.

Video galeri ve foto galeri yapısı bu temamızda da yine özeldir. Foto galeri resim gösterim sayfasıda çok farklı ve WordPress görünümü dışında düşünülüp entegre edildi.

ıçerik eklemeye vakti olmayacanlarıda düşünerek http://www.phpbot.net Bot sisteminede ücretsiz olarak sahip olmalarını sağlayacağız. şu anda 20'den fazla bot mevcut sistemde aktif olarak çalışan.

Renkli üst menü özelliği ile farklı bir menü görünümüde sunabilirsiniz. Demo alanında mevcut renkler ayarlanmıştır.

Profesyonel bir haber sitesi görünümü vermek için elimizden geleni yaptık. Özellik olarak madde madde yazmak uzun süreceğinden Genel görünüm, tema ayarları sayfası ve içerik ekleme alanlarını görsel olarak aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Eksik ve hatalı görülen alanlar için haftalık periyotlar halinde güncelleme paketleri ile yapının daha gelişmiş ve etkileyici bir hâl almasını sağlamaya çalışacağız.

CANLI DEMO

TEMA ADMıN DEMO

YAZI EKLEME DEMO


Fiyat 149 TL

www.phpbot.net 1 Yıllık bot paketi ücreti dahildir.
Ödeme için Sanalpazar, Paypal, Denizbank, Garanti bankası ve Enpara seçenekleri mevcuttur. Sanalpazar ve Paypal için komisyonlar fiyata eklenmiştir.

Tema hakkında sorularını için; PM
Skype : blogizma
Tel : 553 401 22 sıfıraltı
Eposta : posta@blogizma.org


Notlar;

  • Temanın yapı dosyaları lisanslama gereği şifrelenmiştir. Standart yapı dosyaları şifresizdir kişisel düzenlemeler yapabilirsiniz.
  • Hosting altyapınız ionCube Loader Wizard desteği sunmalıdır.
  • Lisans sistemi tek domain üzerinedir değiştirme ve iptal etme söz konusu değildir.
  • Destek konusunda eposta skype gsm gibi çözümler zaman durumuna göre verilmektedir.
  • Eksik görülen ve gözden kaçan noktalar haftalık güncellemeler halinde Admin panelinizde bulunacan Duyurular alanında bildirilecektir.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst