Wordpress wp admin sıfırlama resimli anlatım

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Wordpress artık milyonların kullandığı ücretsiz bir yazılım. kurulumunun kolay oluşu, zengin tema seçeneği ve teknik destek imkanının fazla olması, birçok kişiyi Wordpress kullanmaya yöneltiyor. Ancak bazen aksilikler oluyor ve /wp-admin admin panel şifrenizi unutabiliyorsunuz ya da bir şekilde şifre değişiyor ve giriş yapamıyorsunuz.

WordPress Admin Şifresi Sıfırlama (Resimli anlatım)
Sizler için wordpress admin şifresini sıfırlamanın nasıl yapılacağını kısaca izah edeceğim. wp admin şifresi nasıl sıfırlanır?

Öncelikle CPanele girmeliyiz.

1- Bunun için siteadresi.com/cpanel ya da siteadresi.com:2082 yollarını izleyebilirsiniz.

2- Şu sayfaya ulaştığınızda Database bölümünde phpMyAdmin iconuna tıklıyoruz.

wordpress-admin-sifresi-sifirlama.jpg3- Ardından kullandığımız veri tabanına giriyoruz. Ve buradan wp_users tablo linkinin üzerine tıklıyoruz.

admin-sifre-degistirme.jpg4- Şöyle bir sayfa açılacaktır. Kullanıcı olarak çok fazla kayıt da olabilir ama Admin olarak kullandığınız hesabın user_pass tablosundaki koda çift tıklıyorsunuz ve

$1$uKpSmgWC$85JGsPj8O382Wa5mH9xBs1 bu kodu ekliyorsunuz.

Artık şifreniz değişti.

Şifreniz iyinetcom oldu.

wp-adminsifre-sifirlama-resimli-anlatim.jpgsiteadresi.com/wp-admin ya da gizlediyseniz diğer linkten admin panel sayfasına giriş yapabilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst