Wp Wordpress Admin şifresi Sıfırlama (Dört Yol)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


1. Yol

1. WordPress Parola Sıfırlama aracını buradan indiriniz.
2. ındirdiğiniz ysifre.zip isimli paketten ysifre.php isimli tek bir dosya çıkacak. Bu dosyayı günlüğünüzün anadizinine yani wp-config.php ile aynı dizine kopyalayınız.

Kurulum bu kadar. Artık tek yapmanız gereken tarayıcınızın adres satırına http://www.siteniz.com/ysifre.php yazarak aracı çalıştırmak. Karşınıza çıkan formda, günlüğünüzde kullandığınız Kullanıcı Adını ve Yeni Parolanızı girerek parola sıfırlama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları

Bu aracı sitenize yükledikten ve parolanızı sıfırladıktan sonra derhal silmenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde başka insanlar şans eseri sitenizde bu aracı bulup, parolanızı kendilerine göre sıfırlayabilirler.

Günlüğünüzdeki “admin” kullanıcısını silmenizi ve onun yerine başka bir kullanıcı adıyla yönetici hesabı oluşturmanızı tavsiye ederim. Bu genel bir güvenlik önlemidir.


2. Yol

Veritabanınızdaki tüm tablolar görünecektir wp_users tablosunu seçiyoruz. Ve Çarpının yanındaki Kalem Simgesine (Düzenle) Tıklıyoruz.


Karşımıza gelen Ekranda user_pass kısmındaki karmaşık şifreyi silip yerine şu kodu kopyalıyoruz:

2feed084bbc59e671513202505c73db1

Kaydedip çıkıyoruz.

Artık şifremiz yaziliplan oldu

Kullanıcı adı: admin (ya da ne olarak kayıt yaptıysanız o)

şifreniz: yaziliplan3. Yol

Veritabanınızdaki tüm tablolar görünecektir wp_users tablosunu seçiyoruz. Ve Çarpının yanındaki Kalem Simgesine (Düzenle) Tıklıyoruz.


Karşımıza gelen Ekranda user_pass kısmına gelip işlevini md5 seçiyoruz, ardından değer bölümüne olmasını istediğiniz şifrenizi yazıyorsunuz Örnk: 123456 ve sağ alttaki git butonuna tıklıyorsunuz.


Artık yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz.


4. Yol

Veritabanınızdaki tüm tablolar görünecektir wp_users tablosunu seçiyoruz. Ve Çarpının yanındaki Kalem Simgesine (Düzenle) Tıklıyoruz.

Oradaki e-postayı kendimize göre değiştiriyoruz (Eğer farklı bir e posta varsa)

Kaydedip çıkıyoruz.

Sonra da www.siteniz.com/wp-admin girip parolamı unuttumu tıklayıp mailimize şifre sıfırlamasını yollatıyoruz..

Bu işlemlerin hiç biri işe yaramadı ise, sitede başka bir sorun var demektir.

Etiketler: Wp admin şifresi değiştirme, Wordpress admin şifre sıfırlama, wp-admin şifre, wp admin parola, wordpress admin parolası sıfırla, r10 wordpress admin şifresi,
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst