Yaka İsimliği

dasiz

New Member
Genellikle hizmet sektöründe müşterileri ile sürekli diyalog halinde olan işletmelerin çok önem verdiği personel tanıtımı amacı ile kullanılan yaka isimliği, hayatımızın her alanında ve her anında artık bir parçamız olmuştur.Yaka isimliği yaptırmak isteyen firmaların ortak özellikleri arasında kurumsal görünmek ön plana çıkmaktadır.Kurumsal her işletmenin çalışanları için yaka isimlikleri yaptırması artık bir ihtiyaç ve alışkanlıktır.Firmamız uzun yıllardır farklı çeşitlerde bu tarz ürünler üreterek hizmet vermektedir.Uzun yıllardır bu işin içinde olduğumuz için sizin nelere ve nasıl bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzu çok kolay anlayabiliriz. Ayrıca deneyimli grafiker arkadaşlarımız size farklı alternatifler sunarak kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini kaldırmada yardımcı olup anında çözüm üreteceklerdir.
Yaka isimliği genel olarak metal aliminyum malzemelerden üretilsede bu işin net bir standartı yoktur plastik, metal, pleksi, ahşap gibi malzemeler kullanılarak ta yaka isimlikleri üretilebilmektedir. Ayrıca bu ürünler yakaya arka kısımlarına monte ettiğimiz özel yaka kartı iğnesi yada yaka isimlik mıknatısı ile kullanılıp üretilebilmektedir.Bizimle iletişim kurarak sizde bu ürünlere çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Kaynak Site https://www.metalyakaisimligi.com/

1749
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst