Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi son zamanlarda yeni binalarda acil çıkış kapısı olarak yapılmaktadır. Yangın çıkış kapıları binalarda dairenin içine açılmaktadır. Yangın kapıları sadece yangın,deprem gibi doğal afetlerde acil çıkış olarak kullanılması için yapılmış olduğundan dolayı kapılarda kilit sistemi yoktur. Cadde Anahtar olarak iskan’a uygun kilit montajı yapmaktayız. Yangın kapısı emniyet kilitleri hırsızlık olaylarına karşı yapılmaktadır. Bu kilidi yaparkende Müşterilerimizin acil durumda kapıyı rahat açmaları gerekmektedir. Acil durum olduğunda dışarıya hızlı çıkmaları gerekmetedir. Bunun için Yangın kapılarına içeriden tokmaklı anahtarsız sistem kullanmaktayız.


Yangın Kapısına Emniyet Kilidi Ne Kullanılmalıdır..

Yangın kapılarına emniyet kilidi seçeneği kapınıza gelip keşf yapıyoruz.Kapınız hangi kilide uygunsa o kilidi kullanmaktayız. Bazı yangın kapıları TSE uyumlu yangın kapısı olduğundan dolayı o kapılara Kancalı Kilit takıyoruz. Kapınızın sacı ince ise 3 turlu kilit takıp karşıklarını o millerin geçeceği şekilde açıyoruz. Bu da kapınızın esnetilerek açılmasını önlüyor.. Yangın Kapısınıza kilit taktırmadan önce mutlaka bizimle irtibata geçin.

Kale Monoblok 3 Turlu Kilit

Kale Kancalı Kilit

Kale Fişeli Kilit

Kale Dönerli Kilit
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst