YasakTube Youtube Api Script

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


R10 Malatya şubesinden if3Lc isimli arkadaşımızın çok güzel bir çalışması..

Kendi paylaşımında kullandığı cümlelerle sunalım isterseniz.

"Biraz daha geliştirim kendim kullanayım diyordum, biraz uğraştıkdan sonra farklı bir yapı yapmaya karar verdim, yapmış olduğum scriptide paylaşmak istedim, umarım birilerinin işine yarar.

Script aramayı jquery, json ve youtube api teknolojilerini kullanarak yapıyor, arama yukunu sunucu değil siteye giren kullanıcı üstlenmiş oluyor, bu sayede diğer youtube api kullanan sistemlere gore cok daha hızlı çalışır ve hostunuz için extra hiç bir yük teşkil etmez."


Teşekkürler kardeşim..

Demo

http://www.ogretmensitesi.info/yasaktube


ındirin

Link güncellendi
http://ogretmensitesi.info/yasaktube.rar
(ana dizine atın direkt çalışır )


Not: Bu script yüzünden mahkeme kararıyla sitemiz kapanmıştır. Bunu düşünerek kurmanızı öneririm.

Etiketler: Youtube benzeri bir script., youtube clone, youtube scripti, free youtube script, youtube full free script,
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst