Yeni Candy Crush Saga

osman75

Active Member
Facebook oyunu olarak üretilen Candy Crush Saga artık sadece Facebook’ta değil. Candy Crush Saga oyunu hem algılama yeteneğimizi hem de zekamızı geliştiren bir oyundur. Candy Crush Saga’nın amacı oyunun isteği üzerine verilen görevi başarıyla ve eksiksiz tamamlamaktır. En az üç aynı şekeri patlatır, dörtle farklı bir şeker oluşturur ‘L’ şeklinde yaptığımız da diğer farklı bir şekeri oluşturmamızı sağlar. Candy crush saga’nın eğlencesi ve sürekli oynama isteği sizi etkileyecek. Oyunu geçtiğimizde yani verilen görevi tamamladığımızda şeker kızımız güler ve mutlu olur, eğer bölümü geçemezsek o şeker kızımız üzülür. Oyunun diğer etkili yanıysa şekerlerin renklerinin canlı olması. Müziğinin oynama isteği uyandırdığı bu oyunumuzun bizim üzerimizde hırs yaptırdığı gerçeği gözden kaçmaz. Oyun dikkatli bir şekilde oynanırsa eğer ilerlemek kolay olacaktır. Bilindiği üzere Facebook’ta en çok oynanan oyunlar kategorisinde yer alan candy crush saga oyunu hesabı olmayanlar için oyun sitelerinde de bulunmakta ve çokça oynanmaktadır. şekerlerden oluşması dahice bir fikir olmakla beraber oyunun eğlencesini arttırmaktadır. Bir kere oynayan biri için oyun vazgeçilmez bir hal alır ve zorlaştıkça daha çok eğlendiren bu oyunumuz bizi ısrarla yeni bir bölüme geçme isteği uyandırır. Oyun çok yaratıcı bir fikirle meydana gelmiştir. Oyunun konusu, amacı ve oynanışı oyunu daha da etkileyici kılar. şeker kızımızın her farklı bir kilitten sonra oyuna yeni bir karakter katılır ve şeker kızımız onun için bizden yardım ister. Oyununuz her ilerleyişinde bir bölüm daha atlama heyecanını size tattırır. Oynayanlar için başarılar, oynamaya başlayacaklar için iyi eğlenceler!
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst