Yeni Milli Eğitim Bakan'nın ılk Görüntüleri ve Sözleri

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Yeni Milli Eğitim Bakan'nın ılk Görüntüleri ve Sözleri

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, görevini Nabi Avcı'ya devretti. Devir teslim töreninde yeni bakan konuşma yaptı.


Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini, düzenlenen törenle Nabi Avcı'ya devretti. Yeni göreve başlayan Milli Eğitim Bakanı Avcı, ilk mesajını karnelerini alan öğrencilere verdi.

Nabi Avcı'yı, Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki makamına girişinde, Ömer Dinçer karşıladı. Bakan Avcı, Ömer Dinçer'in ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, bugün öğrencilerin karne aldığını hatırlattı.

ÖğRENCıLERE BAşARI DıLEDı

Bakan Avcı, karne alan öğrenciler ve yarıyılı tamamlayan öğretmenlere yönelik, ''Onları tebrik ediyorum, iyi bir tatil diliyorum. Karnelerde kendi emeklerini, gayretlerini, heyecanlarını, başarılarının ifadesini gören öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Onlara da hayırlı sömestir tatili diliyorum'' ifadelerini kullandı.AVCI'YI TEBRıK ETTı

Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Nabi Avcı’yı tebrik etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Dinçer, “Bize güvendi ve çok önemli görevler verdi. Çok çalışarak elimizden geldiğinde görevimizi yerine getirmeye çalıştık. 4+4+4 sisteminin yerleşmesinden tüm bakanlık çalışanlarımız önemli çalışmalar yaptı.” dedi.

ARABASINA KADAR UğURLADI

Yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı eski Milli Eğitim bakanlarına teşekkür etti. Ömer Dinçer ile kadim dostluklarına güvendiğini belirten Avcı, “Bundan sonra da Milli Eğitimin sorunlarında her başımız sıkıştığınızda sizin desteğinizi alacağımızı, birikimlerinizden faydalanacağımızı biliyorum. Onun için şimdiden teşekkür ediyorum. Karne alan çocukları tebrik ediyorum. Öğretmenlerinizi de tebrik ediyorum. ıyi bir tatil diliyorum. Eğitim camiamızın desteğini bekliyorum." şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Dinçer ve Avcı birbirlerine çiçek takdim etti. Ardından Dinçer, "Artık bana müsaade, burası size emanet" dedi. Nabi Avcı Ömer Dinçer’i bakanlık çalışanlarının alkışları arasında arabasına kadar uğurladı.Etiketler: Nabi Avcı , Ömer Dinçer , Milli Eğitim , kabine revizyonu , devir teslim törenleri , Yeni Meb bakanı, ilk görüntüleri, kimdir, 2013, yeni kabine, ömer dinçer gitti,
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst