Yeni Nesil Sözlük

dean534

New Member
Yaşamış olduğumuz, hayatımızın kısıtlandığı ve sağlığımız açısından evden çıkmamamız gerek şu dönemde zaman geçirmek için güzel bir uygulama keşfettim.

Hergün değişen bir konu üzerine, gerçek insanlar ile anonim olarak sohbet edebiliyorsunuz. Diğer sohbet odalarını ve uygulamalarını geri de bırakın. Qankha da adminleri tarafından bütün sohbet 24 saat boyunca takip edilmekte ve bu sayede temiz bir sohbet etmiş oluyorsunuz. İçerisinde bulanan QankhaTv ile zaman geçirmek için eğlence dolu videolar seyiredebiliyorsunuz. Hadi içeride bütün qankhalar seni bekliiiyorrr

Qankha Google Play ⬇

Qankha Ios ve Web ⬇
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst