Yeryüzü Öğretmen Dizisi

Akadyayın

New Member
Yeryüzü Öğretmen Dizisi
Eğitim Tarihi 1 (Çev: Engin Noyan - Yazar: Elwood P. Cubberley) 478 sayfa 23 TL
Eğitim Tarihi 2 (Çev: Engin Noyan - Yazar: Elwood P. Cubberley) 19 TL
Türk Eğitim Politikalarının Tarihsel Süreci (Yazar: Prof. Dr. Ali Güler) 412 sayfa 20.50 TL
Türkçe Öğretim Yöntemleri (Yazar: M. Sami Adıgüzel) 304 Sayfa 16.50 TL
Fen ve Teknoloji Eğitiminde Değerlendirme Yaklaşımları (Yazar: Dr. Hünkar Korkmaz) 416 Sayfa 28 TL
ılköğretimde Matematik Öğretimi (Yazar: Türkan Öcalan) 294 Sayfa 15 TL
Okullarda Rehberlik ve Psikolojik Danışmalık (Yazar: Lale Sak) 416 Sayfa 21 TL
ıngilizce Öğretim Rehberi (Yazar: Mehmet Maden) 231 Sayfa 14 TL
Ders Çalışmayı ve Öğrenmeyi Öğretmek (Çev: Ertuğ Ergün - Yazar: Frank Morton McMurry) 216 Sayfa 12 TL
Öykü Anlatma Sanatı (Çev: Ertuğ Ergün - Yazar: Maria L. Sheldlock) 208 Sayfa 9 TL
Demokrasi ve Eğitim (Çev: Tufan Göbekcin - Yazar: Jhon Dewey) 383 Sayfa 22 TL
Eğitimcilerin Gerçekler Karşısında Sorumlulukları (Çev: Tufan Göbekci - Yazar: Edwin Philip Brandon) 104 sayfa 7 TL
Eğitim Yöneticilerine ve Eğitimcilere Notlar (Yazar: Habibe Balcı) 288 Sayfa 16 TL
Eğitim Üzerine (Çev: Aylin Uğur - Yazar: Jhon Locke) 190 Sayfa 15 TL
Öğretmenlere Öğütler (Çev: Serkan Göktaş - Yazar: William James) 112 Sayfa 7 TL
Genç Öğretmenler ıçin Pedagoji (Çev: Serkan Göktaş - Yazar: Edwin C. Hewett) 156 Sayfa 10 TL
* Günlük ve yıllık ders planları ile staj dosyası CD'si 10 TL

Toplam indirimli tutar:200 TL

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.