Yıkama Oyunları

mymaxi

New Member
Daha çok kız çocuklarına hitap eden tarzda oyunların bulunduğu Yıkama Oyunları sitesi basit arayüzü ve hızlı sistemi ile kullanıcı dostu olmaya hazır bir oyun sitesi.

Sitede ayrıca temizlik oyunları kategorisi altında oyunlarda bulunmaktadır. Ayrıca oyunlar arasında bakım yapma oyunları ve işletme oyunları ile uzun süreli oyunlar oynayabilir ve siteye üye olarak kendi oyun arşivinizi oluşturabilirsiniz. Ek olarak sitede bulunan puanlama sistemi ile üye olup puan toplayarak üye sıralamasında üst sıralara gelmeye çalışabilirsiniz.

Beğendiğiniz oyunlara oy vererek diğer kullancıların da o oyunu oynaması için üst sıralara çıkmasına da katkı sağlayabilir ve diğer kullanıcılar ile mesajlaşarak yeni oyun arkadaşları edinebilirsiniz.

Sol alt köşede bulunan en son oynanan oyunlar sayesinde sitede keşfedilmeyi bekleyen oyunları da keşfedip daha fazla oyuna erişebileceğiniz bu sitede rahat ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Başta söylediğimiz gibi kız çocuklarına hitap eden sitede erkek çocukları içinde oyunlar var. Bu oyunlar araba yıkama, çöp toplama ve benzeri konularda hazırlanmış tamamen erkek çocukların ilgisini çekebilecek onlara düzenli ve temiz olmayı eğitici bir biçimde öğretecek oyunlardır.

http://www.yikamaoyunlari.net/
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst