ZEKA OYUNLARI EğıTıCı EğıTıMLERı MEB ONAYLI SERTıFıKASYON PROGRAMI

zekaklübü

New Member
AKIL OYUNLARI EğıTıCı EğıTıMLERı BAşLIYOR !

-Türk Beyin Takımı Sakarya ıl Temsilcisi olan ZEKA KLÜBÜ tarafından 27-31 Ocak tarihleri arasında 40 saatlik zeka oyunları eğitici eğitimi verilmektedir.
-Sertifikasyon MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmakta olup, MEB tarafından kabul görmektedir.
-Alınan sertifika ile kreş, anaokulu, ilköğretim okulları, ortaöğretim okulları ve diğer özel eğitim kurumlarında zeka oyunları eğitmeni olarak görev alabilmektedir.
-Kurs ücreti KDV dahil 950 TL dir.
-Arkadaşı ile gelene %5 arkadaş indirimi uygulamaktayız.
-Programa katılan kişilerin eğitim alırken kullandıkları 200 TL lik Zeka Oyunları paketi kendilerine hediye edilmektedir.
-40 saatlik eğitim programı günde 8 saat olmak üzere 09.00.-.17.00 saatleri arasında verilmektedir.
-Programa katılacak olan kişilerin sertifikaların düzenlenmesi açısından, en az 3 iş günü önceden ücretlerini ödemeleri ve kimlik bilgilerini kuruma bildirmeleri gerekmektedir.
ZEKA KLÜBÜ ıLETışıM BıLGıLERı : 0264 777 1987
 

Ekli dosyalar

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst