40 Bin Öğretmen Alımında Hangi Branştan Kaç Kişi Alınacak

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
40 Bin Öğretmen Alımında Hangi Branştan Kaç Kişi Alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2 öğretmenliğe başvuru ve atama kılavuzunu yayımladı. En çok merak edilen konu hangi branşa kaç öğretmen alınacağıydı. Kontenjan dağılımları Türkçe öğretmenliği 4 bin 634, Okul Öncesi Öğretmenliği 4 bin 377, Fen ve Teknoloji 3 bin 322 olarak sıralanıyor. Kılavuz ve kontenjanlar için başlığa tıklayınız.

KONTENJANLARI DAHA ıYı GÖREBıLMEK ıÇıN TIKLAYIN

Kılavuzu ındirmek ıçin Tıklayın

Etiketler:meb kontenjanlar, kaç öğretmen alınacak, 40 bin alımda hangi branştan kaç kişi, meb kılavuz

Anahtar Kelimeler: Milli, Eğitim, Bakanı, Ömer, DıNÇER, Açıkladı, 2012, Ağustos, Ayında, 40 bin atama sosyal bilgiler atama sınıf öğretmenliği ingilizce öğretmenliği atama tahminler

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.