KPSS 2012 Güncel Konular ( Güncellenecek )

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
kpss güncel bilgiler, vatandaşlık güncel kpss güncel 2012 dosyası indir, 2012 son güncel konular, güncel kpss soruları, güncel mart nisan 2012

Türk Lirasındaki ısimler
Türk lirasının ön yüzlerinde Atatürk resimleri bulunurken arka yüzlerinde şu isimlerin resimleri bulunur.

5 TL Ordinaryus Prof. Dr. Aydın Sayılı

10 TL Prof. Dr. Cahit Arf

20 TL Mimar Kemalettin

50 TL Fatma Aliye

100 TL Itri (Buhurizade Mustafa Efendi)

200 TL Yunus Emre

2012 Avrupa Futbol şampiyonası Polonya-Ukrayna

2014 Dünya Futbol şampiyonası Brezilya

2018 Dünya Futbol şampiyonası Rusya

2022 Dünya Futbol şampiyonası Katar

Devamı ekteki dosyadadır...

Ekli dosyalar

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Güney Kore'nin başkenti Seul'de bu yıl ikincisi düzenlenen Nükleer Güvenlik Zirvesi toplandı. MART 2012 .

Türkiye'yi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan temsil etti.

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Dünyanın en çok ödül alan bayan sanatçısı ünvanını alarak rekorlar kitabına giren ABD'li yıldız Whitney Houston 2012 yılında evinde ölü bulundu..

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Taciz suçlamasıyla gözaltına alınan IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn görevinden istifa etti.

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Dünya Bankası Başkanlığı’na ABD’nin adayı Jim Yong Kim seçildi. Kim, 30 Haziran’da görevi 2007’den bu yana kuruluşun başkanlığını yapan Robert Zoellick’ten devralacak.

Ebru

New Member
Bir Başkadır Benim Memleketim’ şarkısıyla hafızalara kazınan sanatçı Ayten Alpman hayatını kaybetti.

Ebru

New Member
26-27 Mart tarihlerinde (2012) 2.Dünya Liderleri Nükleer Güvenlik Zirvesi Güney Kore’de (Seul’de) yapıldı.

ıran ile P5+1 ülkeleri arasında görüşülecek olan Nükleer Müzakereler 14 Nisanda ıStanbul'da başlayacak..

Fifa Milli takımlar sıralasında Türkiye 33.sırada yer aldı( Nisan 2012)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Dünyanın En Zengin 10 kişisi

1 Carlos Slim Helu Telmex 74 milyar $

2 Bill Gates Microsoft 56 milyar $

3 Warren Buffet Berkshire Hathaway 50 $

4 Bernard Arnault Louis Vuitton 41 milyar $

5 Larry Ellison Oracle 39.5 milyar $

6 Lakshmi Mittal Arcelor Mittal 31.1 milyar $

7 Amancio Ortega Zara 31 milyar $

8 Eike Batista EBX, MMX, OGX 30 milyar $

9 Mukesh Ambani Reliance Ind. 27 milyar $

10 Christy Walton Walmart 26.5 milyar $

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
2012 nato zirvesi nerede yapılacak ?

NATO Zirvesi 20-21 Mayıs tarihleri arasında Chicago'da yapıldı

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.